Kadınlar Duysun

Toksinlerinizden 1 Günde Arindiricak Sarımsak Limon Karışımı

18.03.2018
22.508
Toksinlerinizden 1 Günde Arindiricak Sarımsak Limon Karışımı

Gün içerisinde tükettiğimiz çoğu gıda ardında fazla fazla toksin bırakır. Bu toksinlerden kurtulmak önemlidir çünkü toksinler çok fazla yağ ve kilo yapar. Vücuttan toksinleri atmanın en doğal ve marifetsiz yolu sarımsak ve limonun mucizesidir. Sarımsak ve limon toksinlerinizi bir günde atmanıza yardımcı olacaktır.

Bilindiği üzere limonun ve sarımsağın vücuda faydaları saymakla bitmez. Metobalizmayı hızlandırırlar ve vücudun dinç durmasını sağlarlar. Bu iki mucize özellikle kış aylarının vazgeçilmezidir. Sarımsak ülser gibi sindirim sorunlarının tedavi edilmesi için birebirdir. Bunun yanında zararlı bakterileri, bağırsakta oluşan gazları, saç dökülmelerini ve kabızlığı ortadan kaldırır. Limonunda sarımsak gibi faydaları çok fazladır vücudun C vitamin ihtiyacını karşılar, pH düzeyini dengeler, Sindirimi sağlar, safrayı kuvvetlendirir ve en önemlisi toksinleri atmanıza yardımcı olur. Bugün sizlerle paylaşıcağımız doğal karışım vücudunuzda oluşan fazla toksinlerden bir günde kurtulmanıza yardımcı olacak.

Yüzyıllar boyunca sarımsak, bugün sizinle paylaşacağımız doğal karışım gibi birçok karışımın ana maddesi olarak kullanılmıştır. Bu karışım bedeninizi toksinlerden arındıracak ve mevcut sağlık sorunlarınıza iyi gelecektir. Dahası bu karışımı hazırlamak oldukça kolay, işte şu şekilde hazırlayabilirsiniz:

Malzemeler

  • 2-3 diş sarımsak
  • 1 yemek kaşığı su
  • Limon suyu

Nasıl Hazırlanır ve Kullanılır?

İlk olarak limonun suyunu sıkın ve ardından sarımsakları ince ince doğrayın daha sonra limon suyuna sarımsakları ekleyin. Hazırlamış olduğunuz karışımı homojen hale gelesiye kadar karıştırın.

Kullanım
Hazırladığınız detoks etkili karşımı her sabah tüketin. İçeceği tükettikten sonra mutlaka bolca su içmeyi ihmal etmeyin.

Not: Pıhtı önleyici bir ilaç kullanıyorsunuz, bu karışımı kullanmaktan kaçının çünkü sarımsak kan kaybı riskini artırmaktadır.

- Sponsor Bağlantılar -
loading...