Tüm Dikkatleri Üzerinize Çekin

329.060
Tüm Dikkatleri Üzerinize Çekin

Daha alımlı ve etkileyici olmanızı sağlayacak bu önerileri dikkate alın. Beğenilmek her kadının hakkı ve dikkatleri üzerinize çekmek için uzun saatler harcamanıza gerek yok. Uygulayacağınız minik dokunuşlarla daha seksi olabilirsiniz. Cezbedici olmanızı sağlayacak 10 pratik öneriyle kendinize daha fazla zaman ayırabileceksiniz ve tüm gözler üzerinizde olacak.

Dantelin Çekiciliğini Kullan
Modası asla geçmeyen ve her daim kadının seksiliğini ön plana çıkaran bir güzelliktir dantel. Seksepaliteyi öne plana çıkaran önemli bir detaydır. Giydiğiniz kıyafetinizdeki ufak dantel dokunuşları ve farklı detayların erkekler üzerindeki etkisi oldukça fazladır. Dantel dikkat çekmek isteyen bir kadının her alanda ve her zaman en etkili silahıdır.

Dolgun Dudaklar
Dünyaca ünlü kadınların seksi görüntülerinin en çarpıcı yanlarından biri şüphesiz dolgun dudaklarıdır. Hangi dönemde olursa olsun erkeklerin kadınlarda en seksi buldukları yanlarından olmuş dolgun dudaklara sahip olmaları. Dudaklarınız dolgun değilse çeşitli kürler uygulayarak, kaliteli bir rujla veya basit makyaj hileleriyle daha dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.

Buğulu Bakan Gözler
Gözleri daha iri ve daha etkileyici göstermenin en iyi yolu buğulu bir göz makyajıdır. Bakışlarınıza hafif bir hüzün eklerken olağanüstü bir seksilik te katar. Dudaklardan sonra erkekleri en fazla etkileyen şey bakışlardır. Özellikle gece makyajında uygulayabileceğiniz ve bakışlarınızla tüm dikkatleri üzerinize çekebileceğiniz bir yöntemdir.

İç Gıcıklayıcı Dekolteler
Aşırıya kaçmayan hafif dekolteler her zaman çıplaklıktan daha etkili olmuştur. Kıyafet seçimlerinizde minik ayrıntılara mutlaka yer verin. Seksi görüntünüzün bütünüyle olmasını istiyorsanız iç çamaşırlarınız da etkileyici tarzda olmalı. Daha da etkileyici olmak isterseniz dekolte bölgenize hafif ışıltılı bir krem uygulayın. Cazibeniz katlanacaktır.

Baştan Çıkaran Kokular
Bir ortama girdiğinizde hemen farkedilmek istiyorsanız mutlaka baş döndürücü bir koku kullanmalısınız. Güzel kokular etkilemenin en kolay yollarındandır. Bir erkeği baştan çıkarmak için doğru koku tercih etmelisiniz. Aromatik kokulardan etkilenmeyen erkek yoktur sanırım.

Uzun ve Yumuşacık Saçlar
Bakımlı, ııl ışıl ve uzun saç çoğu erkek tarafından seksi bulunur. Uzun ve bakımlı saçlar erkekleri cezbeder. Bir ortamda erkeklerin ilgisini en fazla çeken unsurlardan biridir uzun ve parlak saçlar. Fakat giydiğiniz kıyafet dekolteli veya omzunuzun biri açıktaysa saçlarınızı toplamayı tercih edin.

Aksesuar Son Nokta
Olmazsa olmaz aksesuarlar kıyafetlerin tamamlayıcısıdır. Dekolteye uygun abartısız bir kolye, tek parmağınıza taktığınız taşlı bir yüzük ile kıyafetinizi tamamlayarak fark yaratabilirsiniz. Topuklu ayakkabı giymeye özen gösterin. Bir kadını daha uzun bacaklı ve seksi gösteren unsurlardandır. Tercihinizi mümkün olduğunca topuklu ayakkabılardan yana kullanın.

ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.