Türbanlı gelinlik modelleri 2017

Türbanlı gelinlik modelleri 2017

Türbanlı gelinlik modelleri 2017

Gelinlik seçimi bir gelin adayı için en önemli ayrıntıların başında gelir. Seçilecek olan gelinlik, o güzel ve unutulmaz an için başrol görevi taşımaktadır. Eğer yanlış bir seçim yapılırsa en güzel gününüz kâbusunuz haline kolaylıkla gelebilir. Bu durumun önüne geçebilmek için birçok model denemeniz ve en uygununu bulmanız gerekmektedir. Özellikle tesettürlü gelin adayları için bu durum normalden daha fazla önem teşkil etmektedir. Bu yazımızın devamında türbanlı gelinlik modelleri 2017 başlığı altında çeşitli bilgileri bulabilirsiniz.

Retro hava ön planda

Eskiye yönelik tesettürlü gelinlik modellerini anımsatan retro modeller günümüzde sıklıkla tercih edilen modeller arasında yerini aldı. Özellikle kabarık modeller yaşadığımız şu 2017 günlerinde oldukça popüler durumda. İhtişamlı ve gösterişli yapısına rağmen yine de ufak dokunuşlar ile zarafeti tamamen benimseten bu gelinlik modelleri önümüzdeki dönemlerde de varlığını sürdürecek gibi duruyor. Gelin başı konusunda da eskiye bağlı kalındığını görmek tabiki mümkün. Fakat yeni tarzların da ortaya çıktığı aşikâr. Hafif makyaj kullanımları ile gelinliğe sabit olarak kullanılan gelin başı modelleri tesettürlü gelin adayları için güzel bir seçenek olmaktadır.

Renk yelpazesi

Günümüz koşulları incelendiğinde gelinliklerde çok çeşitli renkler görebilmek mümkün hale geliyor. Özellikle pastel renk ve tonlarını sıkça tercih eden gelin adayları trend gelinlik modellerinde ağırlıklı olarak bej, toz pembe ve beyaz renklerini kullanmaktadırlar.

Türbanlı gelinlik modelleri 2017

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.