Ünlü İsimlerden Güzellik Sırları

19.519
Ünlü İsimlerden Güzellik Sırları

Ebru Şallı;

Bildiğiniz gibi Ebru Şallı bir çocuk annesi peki çocuk doğurmasına rağmen nasıl hala kendisinde bir değişme olmadı? Ebru Şallı bunu başarıyor? Kendisi günde 2 saat spor yapıyor ve her gün semiz otu yiyor. Kendisi uyurken makyajlarını siliyor ve gündelik hayatında makyaj yapmamayı tercih ediyor. Günlük yüz ve cilt bakımını yapıyor. Yani sağlıklı yaşıyor.

Nüket Duru;

Kendisi ilerleyen yaşına rağmen oldukça genç görünüyor. Bunun sırrının bunlar olduğunu söylüyor; Akşam yemeği yemiyor, günde en az 1 litre maydonoz suyu içiyor ve sakatat türü yiyeceklerden oldukça uzak duruyor.

Çağla Şikel;

Kendisinin güzellik sırrı argan yağı. Kullandığı yüz ve cilt maskelerinin içerisinde argan yağının olmasına dikkat ediyor. Bu sayede pürüzsüz bir yüze sahip oluyor.

Ebru Akel;

Kendisinin kurtarıcısı hemoroit kremi. Yoğun iş temposundan oluşan göz altlarındaki morlukları hemoroit kremi ile gideriyormuş. Tavsiyeleri arasında bol su içmek var günde en az 2.5, 3 litre. Cildini temizlerken her zaman soğuk su kullanıyormuş. Bunun nedeni soğuk su kan akışını hızlandırır ve gençleştirir.

Christina Aguilera;

Kendisinin sivilce sorunları vardır. Bu sorunlardan patates sayesinde kurtulmuş. Soyduğu patatesleri sivilceli bölgelere yerleştirerek tüm sivilcelerinden arınmış. Yani sizde güzellik merkezlerine para vermeden evinizde sivilcelerinizden kurtulabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.