Uzun gösteren gelinlik modelleri 2017

Uzun gösteren gelinlik modelleri 2017

Uzun gösteren gelinlik modelleri 2017

Her yıl birçok gelin adayı dünya evine girmek için birbirinden şık gelinlik modeli bakmaktadırlar. Ancak gelin adaylarının gelinlik seçimlerinde en dikkat ettikleri noktalardan biri de gelinliğin kendilerini kilolu veya kısa göstermemesidir. Özellikle kısa boylu kadınların oldukça endişe duyduğu bu durum için birçok başarılı modacı uzun gösteren gelinlik modelleri 2017 kreasyonunu gelin adaylarının beğenisine sunmuştur. Birbirinden şık ve uzun gösteren gelinlikler sayesinde düğün gününüzde kendinizi çok daha güzel hissedebileceksiniz.

V yaka gelinlikler

Kısa boylu kadınların gelinliklerinde rahatlıkla tercih edebileceği modeller arasında yer alan V yaka gelinlik modelleri aynı zamanda 2017 yılının da en modern gelinlikleri arasında yer almaktadır. Hem boyunuzu daha uzun gösterecek hem de sizi modern bir görünüme kavuşturacak olan bu gelinlikleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Özellikle V yaka gelen kısmında kullanılan tüller veya danteller ile de muhteşem bir dekolte oluşturarak çekici bir görünüm de yakalayabilirsiniz.

Yüksek bel gelinlikler

Boyu kısa olan kadınlar için adeta muhteşem bir tasarım olan yüksek bel gelinlikler arasında A kesim gelinlik modelleri ve prenses gelinlikler yer almaktadır. Bacak boyunuzu daha uzun gösterecek olan bu gelinliklerde aynı zamanda doğru bir saç modeli de kullanırsanız oldukça uzun bir görünüm yaratabilirsiniz. Severek ve beğenerek kullanacağınız yüksek bel gelinliklerde dilerseniz askılı dilerseniz de straplez modeller kullanarak kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Uzun gösteren gelinlik modelleri 2017

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.