Kadınlar Duysun

Vazelin Kırışıklıklara İyi Gelir Mi ? Kırışıklıkların Düşmanı Vazelin

21.11.2017
117.784
Vazelin Kırışıklıklara İyi Gelir Mi ? Kırışıklıkların Düşmanı Vazelin

Kadınların en büyük cilt problemlerinden biri olan kırışıklıklar için farklı markaların farklı fiyatlarda pek çok ürünü piyasada bulunuyor. Ancak hem doğal hem de ekonomik olan vazelin ile tüm bu pahalı ve kimyasal içeren kozmetik ürünlerine gerek kalmıyor.

Kırışıklıkları Vazelin İle Çözün

Vazelin kırışıklara iyi gelir mi? Vazelin cilde bakım yaparak nem kazandırırken aynı zamanda katkısız içeriğiyle öne çıkan bir üründür. Yoğun kıvamıyla cildinizi kaplayan mineral yağ olarak bilinen vazelini her gün cildinize ve yüzünüze sürmelisiniz. Kırışıklıklar başta olmak üzere pek çok cilt sorununu önleyen ve tedavi eden bir içeriğe sahiptir.

Vazelinli Krem Karışımları

Kırışıklıklara vazelin sürerek bakım yapmak isterseniz farklı yöntemler bulunmaktadır. 1 tüp veya kap vazelin ile 1 tüp bepanthene kremi karıştırarak özellikle dudak çevrenizdeki kırışıklıklara kullanabilirsiniz. Günde bir kez uygulamanız yeterli olacaktır. Cildinizi nemlendirirken gerekli olan bakımı da yapacaktır.

Vazelinli Doğal Karışımlar

Vazelinin yoğun kıvamını hem incelterek hem de faydalarını çoğaltarak kullanabilmeniz için farklı karışımları evinizde yapabilirsiniz. Bir kap vazelinin içerisine 2 tatlı kaşığı hindistan cevizi yağı ekleyerek hoş kokulu doğal bir nemlendirici yapabilirsiniz. Her gün yüzünüze, göz çevrenize ve cildinize sürerek kırışıklıklarınızı azaltabilirsiniz. Cildinizin parlamasını sağlayarak bakım yapabilirsiniz.

Göz çevrenizdeki kırışıklıklara ayrıca vazelinin içerisine ekleyeceğiniz bir tatlı kaşığı badem yağı ile bakım yapabilirsiniz. Badem yağının doğal içeriğindeki E vitamini sizin cildinize nüfus ederek vazelin ile birlikte doğal bir canlılık verecektir. Göz çevrenizdeki kırışıkların yanı sıra morarma ve kararmalara da kısa zamanda olumlu bir etki edecektir. Kaz ayağı oluşumlarının ve istenmeyen kırışıklıkların engellenmesini doğal ve ekonomik kremlerle kolaylıkla yapabilirsiniz. Özellikle kış aylarında vazelini yüzünüze sürerek çatlama, kuruma, matlaşma ve kırışıklık oluşumunu büyük ölçüde önleyebilirsiniz.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.