Kadınlar Duysun

Venüs Balık Burcunda Burçlara Etkileri

21.03.2019
61.074

26 Mart 2019 Venüs Balık’ta ve tüm burçlara olan etkisi bu döneme imzasını atacak nitelikte. Şok gelişmelere hazır olun. Beklenmedik sürprizlerle güne sert bir şekilde uyanabiliriz. Bazı büyüler bozulabilir. İçinde bulunduğumuz şartları ve ilişkileri nasıl algıladığımız çok önemli. Konfor zannetiklerimizin aslında bizi yorduğunu fark edebiliriz. Devam eden sorunlar alınacak olan yeni kararlarla bir anda bitebilir.

Venüs Balık Burcunda Burçlara Etkileri

Venüs Balık Burcunda’yken eski konularla yeniler birbirine girecek. Eski eş, aşk, sevgili ve diğerleri. Yaşamınızdan çıktı sandığınız şeylerin hiç de öyle olmadığını göreceksiniz. Birdenbire karşınıza çıkacak olanlar, yeni kontaklarla birlikte alınan haberler her şeyin yönünün değişmesine neden olabilir. Değerlerimizi korumadığımız, ortada olduğumuz sürece yön belirlemekte zorlanırız. Ama ne istediğimizi biliyor ve ona göre davranıyorsak bu süreç bizi çok fazla etkilemez. Ayrıca duygusal beklentiler de çok önemli. Beklentilerin karşılık bulmadığı, yolu, yönü belirsiz ilişkiler son bulacaktır.

26 Martta Venüs Balık Burcuna geçtiğinde sadece duygularla hareket edip gerçeklerden kopmamaya özen gösterelim. Birlikteliklerde olayları görmek istediğimiz gibi değil de olduğu gibi kabul edelim. Yoksa aşık olduğumuzu sanıp, yüzleşeceğimiz şeylerle bunun sadece bir alışkanlık olduğu duygusu ile uyanabiliriz. Adını koymaya çalışmak ve şekil vermek yerine keyif almaya çalışmak ve bu süreci zararsız atlatmak en iyi olacaktır.

Venüs Balıktayken Burçlara Etkileri

- Sponsor Bağlantılar -
loading...