Kadınlar Duysun

Venüs Kova Burcunda, Karanlıklar Aydınlanıyor

26.02.2019
38.608

Venüs 1 Mart 2019’da Kova Burcuna geçiyor. Bulunduğu burca ve gökyüzü açılarına göre etkisi de değişen Venüs Kova Burcundayken ister istemez mantık öne geçer. Yaşamdan alınan keyif bile değişir. Sorunlara karşı kullandığımız yöntemler daha etkili hale gelir. Yeni zevkler edinir, yeni ortamlara karışır, tek düzelikten kurtuluruz. Hayatın uyumu içinde sevgi ve estetiğin bütünlüğü aranır. Venüs bizi çoğaltır ve yoksunluk duyduğumuz şeyler için yol açar.

Venüs Kova Burcunda, Karanlıklar Aydınlanıyor

Venüs Kovadayken ilişkilerde köklü değişimler yaşanır. Reform zamanı gelmiş demektir. İki renk arasında kalamazsınız. Ya siyah ya beyaz der, gerekirse renklerden bağımsız olarak yola devam edersiniz. Aşk hayatımızda çok da sıkıntıya gelemeyeceğimiz bu dönemde kuralların dışına çıkmamız gerekiyor. Bu durumdan en çok etkilenen burçlar ilişkisine aşırı bağımlı olanlar olur. Venüs Kova Burcundayken özgür alanlara saygı duymak gerekir. Çılgın, yeni ve şaşırtıcı her şeye kucak açmak onun doğasında vardır.

Venüs kova Burcundayken yapılması gereken şeyler aslında çok basit. Spontane gelişmelerden korkmayın. Yeni tecrübelere ve yeni insanlara açık olun. Arkadaş ortamlarında sohbet ederken fikir alışverişlerinde esnek olun. Başkaları ile uğraşmak yerine kendi kişisel alanınıza yönelin ve sevdiğiniz şeyleri yapın. Kendinizi izole ettiğiniz alandan çıkın. İş, para konusunda proje haline getirdiğiniz her şeyi bu süreçte devreye sokmak size mutlak kazanç getirecektir. Yaşanan sürpriz gelişmelere farklı açıdan bakmaya çalışın ve bu şekilde olumsuzlukları lehinize çevirin. Uyanık olun.

Venüs Kova Burcunda Burçlara Etkileri

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.