Kadınlar Duysun

Venüs Oğlak Burcunda – Dengeler Değişiyor

29.01.2019
107.981

3 Şubat 2019’da Venüs Oğlak Burcuna geçiş yaparken tüm dengeler değişiyor. Bilinç altımızda yer edenleri yeniden hatırlıyoruz. İçinde bulunduğumuz şartları daha fazla ciddiye alacağımız bir zaman dilimine adım atıyoruz.

Venüs Oğlak Burcunda – Dengeler Değişiyor

Venüs Oğlak Burcunda iken burçlar aşkı, ilişkileri ve beklentileri ön plana alıyor. Yaşamımızda duygusal ivmeyi yükseltmekle kalmıyor, konfor, sanat ve genişleyen maddi imkanlar sunuyor. Tamamlanmamız gereken konulara dair farkındalığımız artıyor. Bu dönemde kalpten dilenen dileklerin kabul görmemesi gibi bir şey söz konusu olmuyor. O nedenle her ne istiyorsanız en güçlü şekilde isteyin.

Venüsün Burçlara Etkisi her konuda eskiyi bırakarak yeniye başlama fırsatı tanıyor. Bugüne dek fark etmediğimiz şeyleri aniden fark edecek ve çok önemsediğimiz bazı şeylerin önemini yitirdiğini göreceğiz. Bu süreçte bize nasıl davranılıyorsa o şekilde davranmaya başlamamız da olasılıklar içinde. Belirsizlik içeren döngüler yaşamımızda sorun olmaktan çıkıyor. Güçlü adımlarla ve kararlılıkla yürüteceğimiz işlerde büyük oranda başarı geliyor. Yürürken koşacağımız, alamadığımız kararları bir anda alacağımız ve oluşan imkanlara inanamayacağımız gelişmelere hazır olmalıyız.

Venüs Oğlak Burcunda Burcunuza Etkileri

- Sponsor Bağlantılar -
loading...