Kadınlar Duysun

Vicks İle Göbek Yağlarını Eritmek

17.09.2018
701.665
Vicks İle Göbek Yağlarını Eritmek

Kilo problemleri ve obezitenin yanı sıra bölgesel fazlalıklar, pek çok insanın problemi haline gelmiştir. Hızlı kilo alıp verme, doğum, genetik özellikler gibi etkenler göbek bölgesinde yağlanma oluşmasına neden olabilir. Üstelik bu yağlanma, çoğu zaman klasik bir diyet ile de yok olmayacaktır. Düzenli spor ve bölgesel incelme egzersizleri göbek eritme yöntemlerinin en başında yer alıyor olsa da, çok daha kolay bir yöntem olan Vicks ile göbek yağlarını eritmek de ciddi bir kitle tarafından denenerek, başarısı onaylanmıştır.

Vicks İle Göbek Yağlarını Eritmek İçin Kür Nasıl Hazırlanılır?

Vicks ile göbek yağlarını eritmek için pek çok farklı kür tarifi bulunuyor olsa da Vicks ile göbek eritenlerin yorumlarına bakıldığında, en etkili olanı karbonat ve kâfur ile hazırlananıdır.
Bu kürü hazırlamak için ilk ihtiyaç olan yarısı dolu olan bir Vicks olacaktır. Bu vicks’in içerisine yarım tatlı kaşığı kadar karbonat ve 2 tatlı kaşığı kadar da kâfur eklemelisiniz. Ardından macunu, iyice karıştırmalı ve mümkün oldukça homojen hale getirmelisiniz. Hazırladığınız karışımını, buzdolabında rahatlıkla 1 aya kadar saklamanız mümkün.

Vicks ile Göbek Eritenler, Kürü Nasıl Kullandı?

Her yöntemde olduğu gibi, Vicks ile göbek eritme kürünün etkili sonuç göstermesi için de düzenli kullanımı şart. İdeali günde 1 kere, hareket halinde kullanmak. Hazırladığınız karışımı sorunlu bölgenize sürdükten sonra, dilerseniz streç film ile de kaplayabilirsiniz. 2 saate kadar beklemesi mümkündür. Ardından duş alıp, duş esnasında Vicks sürdüğünüz bölgeyi keseler ve çıkmadan önce soğuk su tutarsanız alacağınız sonuç da maksimuma çıkacaktır.
Bu yöntem, kullanılan bölgede kan akışını hızlandırarak sıkılaşma ve incelme sağlamaktadır. Yine aynı nedenden ötürü, selülit sorununuza da faydalı olduğunu göreceksiniz.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. orhan dedi ki:

  Size nasıl ulaşabilirim ? Birde ben tansiyon,şeker hastasıyım bana yanetki yaparmı?

 2. aysel demir dedi ki:

  emzirenler yapabilirmi süte gecermi

 3. Sevgi dedi ki:

  Merhaba kafuru nerden temın edebılırız

 4. mehtap dedi ki:

  Zaten içinde vikisin kâfur var ki.

 5. Fatos dedi ki:

  Bunu her gün yapabilirmiyiz

 6. nuriye dedi ki:

  kafur nasıl koyucaz kafurun yagı var bide böle tablet gibi olanı var miktarı nasıl ayarlıcaz bi sorum daha olucak zaten vikis içinde kafur var

 7. Selcan dedi ki:

  Merhaba emziren anneler için uygunmu 5 aylık bebegim var emziriyorum bi sakincasi olurmu

 8. Leyla dedi ki:

  Hergun yapilacakmi

 9. Sevgi özer dedi ki:

  Merhabalar deneyip de bir sonuç alan var lütfen yazalım arkadaşlar