Vücut Dilinden Size Aşık Olduğunu Anlamanın 10 Yolu!

262.350
Vücut Dilinden Size Aşık Olduğunu Anlamanın 10 Yolu!

İnsanların çoğu hareketinden hatta bir bakışından dahi neler hissettiğini anlamanızın mümkün olduğunu söyleyesek? Tabii önce bu konuda biraz uzmanlaşmanız gerek. Her insan kendi çapında biraz insan sarrafıdır aslında ama bu önerilerimizin işinizi kolaylaştıracağına eminiz.

Gözler kalbin aynası mı?
Eğer size bakarken göz bebeklerinin büyüdüğünü fark ediyorsanız sizden gerçek anlamda hoşlandığına emin olabilirsiniz.

Sıra kaşlarda!
Eğer sen konuşurken kaşlarını hafifçe yukarı kaldırıyorsa söylediklerinizi gerçekten dinlediğini ve sizinle ilgilendiğini söyleyebiliriz. İfadesiz ve donuk bir surat ifadesi varsa beyefendi biraz sıkılmış olabilir.

Beyler dişleri görebilir miyiz?
Erkekler 5 yaşından sonra çok fazla mutlu olmadıkları ya da çok da komik bulmadıkları bir şey olduğunda gülümsemekle yetiniyorlar. Eğer sizinle gerçekten iyi vakit geçiriyor ve yanınızda olmaktan keyif alıyorsa dişlerini sizden saklayamayacaktır! Aşkın en büyük belirtisinin durduk yere gülmekten ağzınızını kapatamamanız olduğunu zaten biliyorsunuz!;)

Göz teması!
Doğrudan gözlere bakmak bu zamanlarda o kadar da zor gelmiyor artık insanlara. Sadece gözlerinize değil de sırasıyla burnunuza, dudaklarınıza da tüm hayranlığıyla bakıyorsa bu iş olmuş demektir!

Şimdi derin nefes alıyoruz…
Bu çok şirin değil mi? Sizi gördüğünde derin bir nefes alıyorsa buradan onun ne kadar heyecanlı olduğunu anlayabilirsiniz! Kendini sizinle konuşmaya ya da buluşmaya hazır hissetmeye çalışıyor!

Dokunulan yerler!
Eğer ilk fırsatta dokunduğu yer bacağınızsa size henüz aşık olmadığını az çok anlamış olmalısınız. Bunu yanı sıra saçlarınızı kulağınızın arkasına atması, sizi ne kadar istediğini ama zamana ihtiyacınızın olduğunun bilincinde olduğunun göstergesidir. Şöyle diyebiliriz ki, onun için kısa vadeli bir ilişki olmayacak bu!

Yakınlaşmalar!
Eğer bir şeyler anlatırken sizden uzaklaşmak yerine hafifçe yaklaşıyorsa sizden deli gibi hoşlandığını söyleyebiliriz.

Yüzüne de söylerim…
Sizden hoşlanan beyefendinin öncelikle konuşurken yüzünüze bakmaktan çekinmiyor olması lazım. Eğer yüzünüze konuşmak yerine başka bir yerlere bakarken konuşmayı tercih ediyorsa aradaki soğukluğu hissetmiş olmalısınız!

Elinin ucuyla tutmak..
Elele tutuşmanın da bir adabı var diye düşünenlerden misiniz? Eğer elinizi tutarken parmaklarını, parmaklarınızın arasına geçiriyorsa bu iş tamam! Ama elinizi sadece parmaklarınızdan itibaren tutuyorsa bu biraz sıkılganlığı temsil ediyor olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.