Kadınlar Duysun

Yay Burcu 2018-2019 Kış Yorumu

04.12.2018
16.767
Yay Burcu 2018-2019 Kış Yorumu

YAY Burcu 21 Aralık 2018 – 21 Mart 2019 kış aylarında manevi gücünü hissedeceksin. Yaşadığın sorunlara çözüm üretmek için daha fazla yalnız kalacaksın. Bu sayede büyük bir farkındalık kazanıyorsun. Aslında hislerin seni hep doğru noktaya ulaştıracak nitelikte. Ama çoğu zaman güvenmemekte ısrar etmen bazı şeyleri hep geciktiriyor. Bu yönde bir arınma yaşıyor yeni başlangıçlara kucak açıyorsun. Bu aylarda bilmediğin, gizli saklı kalmış olanlar ortaya çıkıyor. Geçmişte kapanmayan bir hesap yeniden görülüyor. Beklentilerini kendinle sınırlı tutuyorsun. Kariyer ve para alanında oluşan dengesizliklerde yeni çözüm yolları bulacaksın. Özel hayatında gerçek olmasını istediğin hayallerin gerçekleşmeyebilir. Sorunların çoğu iletişime ve yanlış anlaşılmaya dayalı.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

6 Ocak 2019 Oğlak Burcunda Kısmi Güneş Tutulmasında yollarının kesişeceği güçlü ve etkili kişiler var. Yüzünü güldüren, kazançlı gelişmeler yaşıyorsun. 21 Ocak 2019 Aslan Burcunda Tam Ay Tutulması ile konsantrasyonun yükseliyor. Gözlemlerinde daha dikkatlisin. Öğrenmek istediğin şeyleri bu tarihte rahatlıkla öğrenebilirsin. 5 Şubat 2019 Kova Burcunda Yeniay etkileri ile tasarrufa ve birikime yöneliyorsun. Kazancını yatırıma dönüştürebilirsin.  6 Mart 2019 Balık Burcunda Yeniay etkileri beklentilerin yerini buluyor. Özellikle maddi anlamda rahatlıyorsun. 21 Mart 2019 Terazi Burcunda Dolunay etkileri iletişimle ilgili yanlış anlaşılmaları beraberinde getiriyor.

Retro ve Gezegen Geçişlerinin Yay Burcuna Etkileri

2019 Merkür Gerilemesi 5 Mart 2019’da başlıyor ve 29 Mart 2019’da sona eriyor. Gerileme etkileri kararsızlık ve karışıklık yaratabilir. Bunun sebebi yolunda giden şeylerin gerileme ile birlikte bir anda yön değiştirmesi. İlişkilerde hissettiklerinde yanılma payın büyük. O nedenle bu süreci sakin ve köşende geçirmende fayda var.

Yay Burcu 2018/19 Kış Aşk Yorumu

Yay Burcu aşk hayatı 2019 kış aylarında kendi içinde karmaşa içinde. Beklentilerine yön verememekten şikayetçisin. İsteklerin yerinde ama ilerleme kaydedemiyorsun. Bu sorunun senle mi yoksa partnerinle mi ilgili olduğunu çözemeyeceksin. Aslında çözülecek bir şey yok. Aranızdaki enerjiyi rahat bırakmanız yetecektir. İlişkinizi gereğinden fazla kasıyor, zorluyor olabilirsiniz. Süreç içinde çevrendeki insanlara derdini anlatma ve akıl danışmak yapılabilecek en büyük hata olur. Biraz sabır ve olaylara hemen müdahale etmemek gerekiyor.

Yay Burcu 2018/19 Kış Aile ve İlişkiler Yorumu

Yay Burcu 2019 kış aylarında aile ve ilişkilerini koruyarak daha da iyileştirmek istiyorsun. Adalet duygun ön plana çıkıyor. Hesaplamalarını iyi yönde yapıyorsun. Sana açıklanmayan bilmediğin bir durumu öğrendiğinde vereceğin tepki eskisinden çok farklı olacak. O noktada sakin kalarak sorunu kontrollü şekilde çözmen iyi olacaktır. Sen değişmek zorunda değilsin, aynı şekilde diğer insanlarda. Her şeyi olduğu gibi kabul ettiğinde sorun yaşamayacaksın. Ailen ve geleceğin için hiç paran yokmuş gibi çalışacak, daha fazla kazanacaksın.

Yay Burcu 2018/19 Kış Sağlık Yorumu

Yay Burcu sağlığı 2019 kış döneminde iyileşiyor. Anlam veremediğin seni rahatsız eden bir durum varsa teşhis ve tedavi ediliyor. Geçmişe dayalı sağlık sorunlarında iyileşme gözleniyor. Öğünlerine önem verir, bol su içer ve doğal tedavilere yönelirsen kolay kolay hasta olmazsın. Yaşam, yaşadıkların ve yaşatılanlar seni strese sokmasın. Her şeyi yerinde ve zamanı geldiğinde çözümlersin.