Yay Burcu 2018 Yorumu

29.612
Yay Burcu 2018 Yorumu

Yay Burcu 2018 yılı boyunca hayatını yeniden yapılandırmak için çaba sarf edeceksin. Geçen sene istediğin düzeni belli oranda yakalasan da tam manasıyla tatmin olmuş değilsin. İçsel anlamda da gelişime ihtiyaç duyuyorsun. Bu yıl eksik olduğun noktaları tamamlayarak ve gerekli sorumlulukları üstlenerek yola keyifle devam ediyorsun. 2018 yılında paraya çok önem veriyorsun. Sahip olduklarını sorguluyorsun. Farklı iş fırsatları ile karşılaşacağın ve çok çalışacağın bu büyük zaman diliminde karşılaşacağın tüm zorlukların üstesinden geliyorsun. 2018 Yay Burcu için bolluk ve bereketin yılı oluyor. Ancak içsel huzur ve güven duygusu için paranın yeterli olmadığını fark edeceksin. Aşk hayatında ruhen beslenebileceğin bir ilişki arzuluyorsun. Hayatına giren insanların mutlaka sana katkısı olması gerekiyor. Özel hayatında dikkat edeceğin dönemler tutulmalar ve Merkür Gerilemesi zamanı olmalı. Yay Burcu 2018 yılında özellikle çok aktif olduğun günlerde sağlığına önem vermelisin. Enerjini zorlayan her şey sana sağlık problemi olarak geri dönebilir. Heyecanını kontrol edemediğin zamanlarda ufak tefek kazalar yaşayabilirsin. Tüm bunların yanı sıra bu yıl öğrenmekten büyük keyif alıyorsun. Yani Yay Burcu 2018’de eğitim hayatına da gereken önemi veriyor. Bu sayede ilişkilerin daha güçlü hale geliyor.

Yay Burcu 2018 Aşk, Evlilik ve İlişkiler

Yay Burcu 2018 aşk, evlilik ve ilişkilerinde maneviyata önem veriyorsun. Sana ve ihtiyaçlarına katkıda bulunmayan insanlardan kopabilirsin. Bazı dönemlerde yalnızlıktan keyif alıyorsun. Bu yıl birtakım karşılıksız duygular yaşayabilir veya gizli ilişkilerde yer alabilirsin. Heyecan ve tutku arayışın son bulmuyor. Yay Burcu Ocak 2018 tarihinden itibaren hem aşk hem de iş hayatında keyifli zamanlar geçireceksin. Geçen seneye oranla farkındalığın artıyor. Yaşananların perde arkasını rahatlıkla görebiliyorsun. Ocak sonuna doğru yapacağın harcamaları abartabilirsin. Şubat 2018 Yay Burcu için ev ve aile hayatını devreye sokuyor. Aile büyükleri ile bir arada geçireceğin uzun zamanlar bazen seni sıkabilir. Ev içi tadilat, dekorasyon işleri ile ilgileneceksin. Evliliklerde aşk tazeleme, yeni bir çocuk kararı ve farklı açılımlar yer alabilir.

Yay Burcu Mart 2018 ile birlikte kendinde fark edeceğin yeni duygularla heyecan arayışı içine girebilirsin. Venüs aşk hayatında ilerliyor ve kendine olan güvenini yükseltiyor. Sevdiğin insanla ortak yapacağın aktivitelerden keyif alıyorsun. Mart sonunda eğlence hayatına, gezmeye ve spora ayıracağın zaman artıyor. Nisan 2018 Yay Burcuna bazı sıkıntılı süreçler sunabilir. İlişkilerinde hassaslıklar ortaya çıkıyor. Alınganlığın ve beraberinde vereceğin tepkiler bazıları ile yollarını ayırmana sebep olabilir. Özel hayatında da alınması gerektiğini düşündüğün kararlar var. Bunları açıklamak için bir süre daha beklesen iyi olur. Yay Burcu Mayıs 2018 tarihinde ailenden alacağın önemli destekle yol alıyorsun. Hem manevi hem maddi anlamda iyileşiyorsun. Bu dönemde birtakım insanların seni yanlış yönlendirdiklerini fark edebilirsin. Sıkıntının içinde iyilik, iyiliğin içinde sıkıntı bulabileceğin günlerden geçiyorsun. Özel hayatındaki hayal kırıklıkları seni bambaşka bir yere taşıyabilir, asla ümitsizliğe düşme.

Haziran 2018 Yay Burcu aşk hayatına farklı kişilikler sokuyor. Seyahatlerin artıyor ve gittiğin yerlerde bambaşka insanlarla tanışıyorsun. Kısa süreli aşklar, kaçamaklar yaşayabilirsin. Yay Burcu Temmuz 2018’de canlılığın artıyor. 12 Temmuz 2018 Güneş Tutulması etkileri ile kolayca risk alabilecek hale geliyorsun. Duyguların yönünde ilerleyeceğin bu zaman zarfında beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsin. Özellikle evlilik ve var olan ilişkilerde sıkıntılar yaşanabilir. 27 Temmuz Ay Tutulması bu etkileri bir nebze ortadan kaldırıyor. Kendi özel alanında kayarak büyüklerin ve yakınlarınla ilgili gelişmelere yöneliyorsun. Seni de ilgilendiren ailevi meselelere dahil olabilirsin. Yay Burcu 2018 Ağustos ilişkiler açısından yeni deneyimlere açık görünüyor. 11 Ağustos Güneş Tutulması etkileri sana yüksek enerji veriyor. Bu enerji ile kendini hayatın akışına bırakıyorsun. Arkadaş ortamlarında daha fazla bulunacak, eğlencenin tadına varacaksın. Sosyal çevren haddinden fazla aktif hale gelirken, evle ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsin. Yine bu ay içinde aşık olma olasılığın yüksek görünüyor.

Yay Burcu 2018 Eylül tarihinde kabul görmeyen bir aşkın içine düşebilirsin. Canını sıkan ve kafana takılan konuşmalara tepkin oldukça sert oluyor. Varsa kötü alışkanlıkların özellikle uzak durmalısın. Düşüncelerini ve yaşam tarzını kabul ettirme çabasına girmek yerine her şeye zaman tanımalısın. Acele kararlar almamak bu dönemde yapılacak en iyi şeyler arasında yer alıyor. Ekim 2018 tarihinde Yay Burcu ve aile çevresinde hareketlilik gözlemleniyor. İniş çıkışların olacağı olaylar ve görüşmeler Ekim ortasında son buluyor. Hırsla ve öfkeyle alınmaması gereken kararlar, atılmaması gereken adımlar var. Sevgili Yay Burcu, sabırla Kasım 2018’i beklemesin. Çünkü bu tarihte şans rüzgarlarını arkana alarak yoluna devam ediyorsun. Hem iş, hem de ruhsal olarak rahatlayacaksın. Aradığın maneviyatı ancak buluyorsun ve düşüncelerini daha net ifade ediyorsun. Özel hayatındaki bazı geri çekilmeler seni olabilecek kötü şeylerden koruyor. İsteklerini ve sırlarını paylaşmaman önem kazanıyor. Dedikoducu insanların ne dediğine takılma.

Yay Burcu 2018 Aralık’ta şansın devam ediyor. Her şeyin düşüncelerinde şekillendiğini fark ediyorsun. Yeni karalarla kendine daha fazla zaman ayıracaksın. Gereksiz insanların gereksiz muhabbetlerine esir olmuyor, istemediğin hiçbir ortama girmiyorsun. Varsa partnerinle kısa süreli bir tatile çıkabilirsin. Yay Burcu 2018 yılı aşk ve ilişkilerin çok parlak olmasa da sana güzel şeyler katıyor. 2019 yılına girmeden hemen önce elde ettiğin önemli deneyimler sana parlak bir gelecek sunabilir.

Yay Burcu 2018 İş Para Kariyer

Yay burcu 2018 yılı iş, para, kariyer alanında fırsatları etkili şekilde değerlediriyorsun. Kazancını iyi yönde değerlendirebilirsen bu sene önemli yatırımlar yapabilirsin. Maddi durumunla ilgili geçen seneye oranla daha disiplinli ve planlı adımlar atıyorsun.

Yay Burcu Ocak 2018’e Dolunay etkileri ile giriyorsun. Ev, partner ve aile gibi konular da ön plana geliyor. Birlikte yaşadığın insanlarla kafa kafaya vererek bütçe planlaması yapacaksın. Banka işlemleri, hesap kitap ve alacak verecek dengesi sağlamak için harcamalarda hassas davranabilirsin. Şubat 2018 Yay Burcu iş hayatını destekliyor. Birinden veya bir işten gelecek olan para ile ekonomin rahatlıyor. Bu sayede maddi konularda atacağın adımları devreye sokacaksın. İletişim kaynaklı işler hız kazanıyor. Yakın zamanda güvendiğin biriyle girdiğin bir işten güzel sonuçlar elde ediyorsun.

Yay Burcu Mart 2018’de riskli işlerden kaçınmalısın. Borsa ve şans oyunlarından uzak durulması gereken bir ay. Kariyerindeki tempo artıyor. Çevrendeki bazı çatlak sesler kafa karışıklığına yol açarak seni yanlış kararlar almaya itebilir. Birçok konuda diğer ayı beklemende fayda var. Nisan 2018 Yay Burcu için önemli dönüm noktaları içeriyor. Yaşananlara çabuk tepki vermek yerine sonuçlara odaklanmalısın. Ortaklı işlerde problemler oluşabilir. Algılarını kapatarak kendi bildiğini okuyacağın bir dönem. Arka planda kalan önemsemediğin bazı işler çıkış noktan olabilir. Dikkate almalısın. Yay Burcu Mayıs 2018 tarihinde iletişim yeteneğini kullanıyor, daha farklı işlere yöneliyorsun. Ek iş yapma veya iş değiştirme ihtimali bu ay çok güçlü. Ekip çalışmalarını iyi organize ediyorsun. Maddi anlamda çıkmaza girdiğin kısa dönem geride kalıyor. Koşulların olumlu yönde değişiyor.

Haziran 2018 Yay Burcu iş hayatına yeni seçenekler sunuyor. Bu ay girişimde bulunacağın ne varsa destekleniyor. Yabancı kaynaklı projelerin varsa uygulamak için tam zamanı diyebiliriz. Şu sıralar iş peşinde koşmaktan maneviyatın biraz düşebilir. Stresli ve oldukça yorucu bir dönem seni bekliyor. Yay Burcu Temmuz 2018 tarihinde iş bağlantılı seyahatler artıyor. Aynı şekilde bağlantıların hız kazanıyor. 12 Temmuz Güneş Tutulması etkileri ile iş hayatın ve özel hayatındaki denge bozulabilir. Değer verdiğin biriyle birlikteysen iletişimi koparmamalısın. Ağustos 2018’in Yay Burcu için güzel planları var. Kariyerinde rahat ve esneksin. Kalıcı işler yapıyorsun. Bu istikrarını ve disiplini ilerleyen zamanlara taşıyabilirsen büyük başarılar elde edebilirsin. 11 Ağustos Güneş Tutulması seni ve enerjini en güzel şekilde destekliyor. Kolay kolay moralin bozulmuyor. Seni motive eden iyi insanlarla birlikte yol alıyorsun.

Yay Burcu Eylül 2018 ile yeni maddi yatırımlara yöneliyorsun. Kararlılıkla sürdürdüğün iş disiplini ile bir basamak daha yükseliyorsun. Ertelediğin ve çözemediğin şeyler üzerine kafa yorabilirsin. Bunun için ekstra ayıracak zamanı bulamıyor ve bir süre daha erteliyorsun. Ekim 2018 tarihinde bazı insanlarla bağlantılarda sorunlar yaşanabilir. İşlerinden birini veya birkaçını sonlandırabilirsin. Yanlış insanlarla yol almaktansa tek başıma doğru kalırım diyorsun. Bu durum sana maddi anlamda zarar verse de telafi etmeyi başarıyorsun. Ekim 2018 sonunda gelen büyük bir proje ile inandığın doğrultuda ilerleme şansı yakalıyorsun. Bir kurumda çalışıyorsan terfi, zaman gibi şeylerle ödüllendirilebilirsin. Yay Burcu Kasım 2018’de yaşam sana gülümsemeye devam ediyor. Bu yıl kariyerine her şeyden fazla önem verdin ve karşılığını alıyorsun. Geçen ay ertelediğin işleri ele alma ve sonuca ulaştırma imkanı bulacaksın.

Aralık 2018 Yay Burcu için zirve niteliğinde. Alacak borç dengesi ve yatırımlar önem kazanıyor. 2019 yılına girmeden önce yeni bütçe planlaması yapıyorsun. Almak istediğin bir mülk, araba veya eşya varsa bunu ay içinde gerçekleştiriyorsun.

Yay Burcu 2018 Eğitim ve Sağlık

Yay Burcu sağlığı 2018 yılında zaman zaman risk altında. Çünkü Uranüs 2018 yılında Yay Burcu sağlık evinde dolaşıyor. Temponun çok yüksek olduğu dönemlerde özellikle dikkat etmelisin. Uyku düzenin, beslenmen ve öz bakımın son derece önemli. Hızlı hareket etme veya dalgınlıktan dolayı düşüp çarma gibi kazalar yaşanabilir. Konsantrasyonun düşük olduğu zamanlarda trafiğe çıkmamanı öneririz. Yılın ilk yarısında daha hassas olan sağlığın yıl ortasından sonra iyileşiyor.

Yay Burcu eğitim hayatı 2018 yılı içinde aktif hale geliyor. Ev, aile, iş ve aşk koşuşturmacasında eğitimi ihmal etmiyorsun. Seni geliştiren konulara yöneleceksin. Konu ne olursa olsun alacağın her yeni eğitim ilişkilerini güçlendiriyor. Yarı dönemden sonra yurt dışı kaynaklı eğitimle ilgili bir fırsatla karşılaşabilirsin. Öğrenciysen bunu değerlendirmen geleceğin açısından büyük önem arz ediyor. Öğrenmekten keyif alacağın bu yıl hayatında daha sağlam temeller atmanı sağlıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.