Yay Burcu 2019 Yaz Yorumu

14.024

YAY Burcu 2019 yaz aylarında aşk, iş ve ilişkiler adına yapmak istediklerin olacak. Bir türlü yoluna girmeyen konulara titizlikle eğileceksin. Sonuç odaklısın ve maddi manevi güçleneceksin.

Yay Burcu 2019 Yaz Yorumu

YAY Burcu 2019 yaz aylarında aşk, iş ve ilişkiler adına yapmak istediklerin olacak. Bir türlü yoluna girmeyen konulara titizlikle eğileceksin. Sonuç odaklısın ve maddi manevi güçleneceksin. Çok değer verdiğin birini ayrıca koruma altına alıyorsun. Bu dönem içinde ondan kısa bir süre uzak kalmak zorundasın. Şansın hemen hemen her alanda açık olacak. Üst üste gelen iş ve teklifler arasında kalacaksın. Karşına çıkan güzel başlangıçların hepsini değerlendirmen mümkün olmayacak. Sosyal medya ile ilgili bir işe el atarak ilerletebilirsin.

Yay Burcu 21 Haziran – 23 Eylül 2019 tarihleri arasında oldukça fazla yorulacaksın. Bir çalışmadan diğerine koşarak var olan zamanı yetiremeyebilirsin. Yalnız kalmakta zorlanabilirsin. Para hanen yükselişe geçiyor. Daha fazla kazanıyor ancak bir o kadar harcıyorsun. Bu zaman zarfında en mantıklı şey var olan borçları ödemek olmalı. Yakın çevrenden birinin sana yapacağı bir haksızlık karşısında oldukça sabırlı davranacaksın. Öyle ki, sana bu haksızlığı yapan kişi kendinden utanacak.

Yay Burcu 2019 Yaz aylarında aşk hayatı bir var bir yok gibi devam edecek. İlişkin yoksa yine bu süreçte uzun sürecek ciddi bir birlikteliğin olmayacak. Başlangıçların hepsi kısa sürecek. Karşı cinsin seni anlamadığını düşünerek sorunu biraz da kendinde arayacaksın. Bunu yaparken zaman zaman öz güvenini kaybedebilirsin. Uzun süreli ilişkiler ani ve kalıcı kararlar alabilir. Evliliklerde sorunlar yaşanıyor. Çiftler içinde bulundukları durumda uyuşmuş gibiler. Bir an önce gerçek duygularının farkına varmalı ve ona göre hareket etmeliler.

Yay Burcu Temmuz, Agustos, Eylül 2019 aylarında her şey tam manasıyla istediğin gibi gitmese de güzel zamanlar geçireceksin. Anın ve yaşamın kıymetini biliyor, en zor zamanlarda bile eğlenmeye çalışıyorsun. Ciddi zorluklar oluşmuyor. Sadece yakınlarından çok sevdiğin birinin kısa süreli rahatsızlığı seni korkutacak. Eskide kalan birinin tekrar karşına çıkması ve bir konuyu diretmesi muhtemel görünüyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.