Yay Burcu 2020 Yaz Yorumu

7.138

Bu dönemde kendinizi maddi açıdan güvende hissedeceksiniz. Partnerinizin yada aile içerisinden bir kişinin iş hayatında bazı olumsuzluklar olabilir.

Yay Burcu 2020 Yaz Yorumu

Bu dönemde kendinizi maddi açıdan güvende hissedeceksiniz. Partnerinizin yada aile içerisinden bir kişinin iş hayatında bazı olumsuzluklar olabilir. Hayatınız ile ilgili yeni kararlar almak için doğru bir zaman dilimine giriyorsunuz. Kendinizden emin olmadığınız konular varsa daha çok bu konulara odaklanmak isteyebilirsiniz. Evliliğe dair aldığınız yeni kararlarınız ile ilgili kafanızda yeni soru işaretleri oluşmaya başlayabilir. Kendinizi güvende hissetmediğiniz durumlara karşı önlem almak isteyebilirsiniz.

Yay Burcu 2020 Yaz Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz iniş çıkışlar sizi fazlasıyla yormuş durumda. İlişkinizi bitirmek istemiyorsunuz fakat partnerinizin sürekli sizi geçiştirmesinden giderek daha fazla rahatsız olabilirsiniz. Siz her defasında açık bir şekilde kendinizi ifade etmek isteseniz de o biraz daha kendi hayatıyla ilgili konulara odaklanıyor. Bu yüzden aranızda gerginlik oluşabilir ve onun kalbini kıracak şekilde konuşabilirsiniz. İlişkinizin iyiye gitmesi için partnerinizle konuşmalı ve ortak kararlar almalısınız.

Yay Burcu 2020 Yaz Aile ve İlişkiler Yorumu

Anne veya babanızın desteğine her zamankinden daha çok ihtiyacınız olabilir. Her ne kadar yalnız olmasınız da bu dönemde kendinizi biraz yalnız hissedebilir ve duygusal olabilirsiniz. Yaşadığınız yerde sosyalleşmek size iyi gelecek bu yüzden yeni insanlar tanımaya çalışmalı ve ön yargılarınızdan uzak durmalısınız. Yakın bir arkadaşınız yanınıza gelerek size süpriz yapmak isteyebilir. Arkadaşınızın yanınıza gelmesi size oldukça iyi gelecek.

Yay Burcu 2020 Yaz Sağlık ve Kariyer Yorumu

Yakın zaman içerisinde yaşamış olduğunuz bir sağlık sorununuz varsa bu sorun yok olabilir. Kendinize biraz daha dikkat etmeli ve beslenme şeklinizi daha sağlıklı bir hale getirmelisiniz. Kariyeriniz ile ilgili kafanızda soru işaretleri varsa bunlar yerini yavaş yavaş netliğe bırakacak. İş yerinizi daha konforlu ve rahat bir hale getirmek için çaba sarf edeceksiniz. İş hayatınız ile ilgili hedeflerinizi belirlemeli bu hedefler üzerine kararlar almaya çalışmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.