Kadınlar Duysun

Yay Burcu 2020 Yıllık Yorumu

28.11.2019
34.178

Bu yıl sizin maddi durumlarınız daha çok ön planda olacak. Paranızı ikiye katlayabilecek ve farklı gelir kaynakları elde edebileceğiniz fırsatlar…

Yay Burcu 2020 Yıllık Yorumu

Yay burcu olanlar ve yükselen burcu yay olanlar bu yıl sizin maddi durumlarınız daha çok ön planda olacak. Paranızı ikiye katlayabilecek ve farklı gelir kaynakları elde edebileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir. 19 Aralık tarihine kadar Jüpiter Oğlak burcunda olacak ve bu da parasal açıdan kötü giden durumunuzda iyileştirme sunabilir. Uzun zamandır aklınızda olan fakat bir türlü imkan bulamadığınız yatırım düşünceniz varsa bu sene rahatlıkla bu yatırımı yapabileceksiniz. Ama siz yinede olabildiğince idareli harcamalar yapmaya çalışmalısınız.Gelir giderleriniz de düzenlemeler yaparak ileriye dönük bir plan program çıkarmak isteyebilirsiniz. Neptün Balık burcunda olumlu açı yapacağı için çevrenizden güzel destekler alabileceksiniz. 17 Aralık’ta satürn kova burcuna geçecek ve bazı konularda kendinizi güvence altına almak isteyebilirsiniz. Hiç düşünmediğiniz bir yerden ekstra sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz. Eğer bu sorumluluğun üstesinden güzel bir şekilde gelebilirseniz hayatınızın bir alanında farklı bir bakış açısına sahip olacaksınız.

Yay Burcu 2020 Aşk, Evlilik ve İlişkiler

Yay burcu olanlar ve yükselen burcu yay olanlar 13 mayıs tarihinde venüs ikizler burcunda retro yapacak. Bu sizin ilişki evinizde etkisini gösterecek. Sorunsuz giden bir ilişkiniz varsa partnerinizle yeni bir projeye yada işe girişebilirsiniz. Evli değilseniz belki bu zaman diliminde evlilik düşüncesi de size olumlu gelmeye başlayabilir. Partnerinizden yada eşinizden alacak olduğunuz güzel bir süpriz olabilir. Size bu süprizi yapmak için uzun zamandır beklemiş. 5 Haziran’da Yay Burcunda Ay Tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma sizin ilişki dinamiğinizi etkileyebilir. Sorunlu giden ilişkiniz varsa bu ilişki içerisinde bazı yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Alacak olduğunuz bu karar uzun süreli değişikliğe sizi götürebilir. Siz her ne kadar sorundan uzak durmaya çalışsanız da kadersel bazı olaylar sizi etkileyecek. Bu belki bir ayrılık olabilir. Bu ayrılığı aslında sizde uzun zamandır istiyorsunuz ama bir türlü cesaret edemiyorsunuz.

Partneriniz biraz ben merkezci bir kişiliğe sahip. Aranızda çıkan sorunlara karşılık hiç kendini sizin yerinize koymuyor. Bu da zamanla sizi üzüyor ve yıpratıyor. Uzun süreli bir ilişki içerisindeyseniz ayrılma aşamanız da biraz zorluk yaşayabilirsiniz. Partnerinize karşı ciddi bir alışkanlık süreciniz oluşmuş. Jüpiter hareketi sayesinde bir olay yaşayacaksınız bu olayı iyi bir şekilde atlatabilirseniz ayrılığı geride bırakabilirsiniz. Bu sene arkadaşlık ilişkilerinizi geliştirmeye özen göstereceksiniz. Yeni tanışacak olduğunuz kişiler var. Bu kişiler sayesinde karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir.

Yay Burcu 2019 İş, Para ve Kariyer

Yay burcu olanlar ve yükselen burcu yay olanlar 17 aralık’ta satürn kova burcuna geçecek. Bu gezegen hareket sizin iş hayatınız da biraz yoğunluk ortaya çıkarabilir.
22 Mart’a kadar Satürn Oğlak burcunda retro yapacak ve bu sizin 2. evinizde olacak. Geçmişte vermiş olduğunuz bir para varsa bu parayı bu sene rahatlıkla alabileceksiniz. Jüpiter 19 aralığa kadar oğlak burcunda olacak ve aynı zamanda Neptünle kavuşacak. Bu kavuşum sizi olumlu yönde etikileyecek. Kendi işiniz varsa yakın çevrenizden de güzel bir destek alarak işinizi büyütebilirsiniz. Uzun zamandır hobi olarak yaptığınız bir şey varsa bunu gelir kaynağına dönüştürebilirsiniz. Kazanacak olduğunuz güzel paralar var. Balık burcunda Neptün olumlu açı yapacağı için ailenizden gelecek olan maddi bir destek ortaya çıkabilir.

Geçen sene aile içerisinde bazı tatsız konular ortaya çıkmış. Bu konular tekrar gün yüzüne çıkabilir. Fakat yine sabrınız ve kıvrak zekanız sayesinde yine üstesinden gelmeyi başarabileceksiniz. Kardeşiniz varsa bu yıl onun hakkında güzel bir gelişme görebilirsiniz. Geçen sene biraz tatsız durumlar ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz ama zaman ilerledikçe olabildiğince sizi anlamaya başlıyor. Ailenizle daha çok vakit geçirecek ve onların sağlık sorunları ile ilgileneceksiniz. Maneviyatınızın güçlü olduğu bir sene sizinle olacak ve bu yüzden size karşı hayat oldukçu olacak.

Yay Burcu 2019 Eğitim ve Sağlık

Yay burcu olanlar ve yükselen burcu yay olanlar 2020 yılı sağlığınıda kötü giden durumları iyileştirmeniz için güzel fırsatlar sunacak. 22 mart tarihinde satürn oğlak burcuna geçecek ve bu sizin 3. evinizi etkileyecek. Bu süreçte eğitim hayatınızda bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Eğitim hayatınız için yeni adımlar atarken zaman zaman kaygı içerisine girebilirsiniz. Yapmış olduğunuz şeylerin üstünden biraz daha geçmek isteyebilirsiniz. Siz olabildiğince yakın çevrenizden fikir almaya çalışmalısınız. Bu sene sağlığınızla ilgili bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Sorunlarınızı olabildiğince aksatmamaya ve geçiştirmemeye çalışmalısınız. Aksi halde sorunlar ilerlerse ciddi geri dönüşler ile karşılaşabilirsiniz. Haziran ayının ortasına doğru bazı kemik sıkıntıları ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden biraz kendinize dikkat etmelisiniz. Uyku düzeni yerinde olmayan yay burçları bu sene uykunuzu düzenlemeye özen göstermelisiniz.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.