Kadınlar Duysun

Yay Burcu 2021 Yaz Yorumu

15.06.2021
4.584
Yay Burcu 2021 Yaz Yorumu

25 Haziran 2021 tarihinde neptün retro hareketine başlayacak. Duygusal olacağınız bir dönem olacak. Çocukluğunuzda yaşamış olduğunuz talihsiz olayları düşünerek ailenize karşı tavrınızı değiştirebilirsiniz.

1 Ağustos 2021 2021 tarihinde Güneş ve Satürn karşıt açı oluşturacak. Çevrenizdeki insanlarla çok fazla iletişim halinde olacaksınız. Planladığınız bir seyahati de iptal etmek zorunda kalabilirsiniz.

20 Ağustos 2021 tarihinde Mars ve Uranüs üçgen açı oluşturacak. Sağlığınız ile ilgili beklenmedik bir problemler karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden kendinize dikkat etmeli ve sağlık sorunlarınızın üzerine düşmelisiniz.

Yay Burcu 2021 Yaz Aşk Yorumu

16 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Satürn kare açı oluşturacak. Kısa bir süre de olsa partnerinizden biraz uzaklaşmak isteyebilirsiniz. İlişkinin sizde yarattığı zorunlulukları sorgulayacak ve kafanızı dinlemek isteyeceksiniz. Kendinizi bu dönemde baskılanmış hissedebilirsiniz.

2 Temmuz 2021 tarihinde Mars Uranüs kare açı oluşturacak. Aşk hayatınıza karşı tahammül seviyenizinin düşmesi başkalarının da dikkatini çekebilir. Sizin bu duygusal sürecinizden yararlanmak isteyen kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Yay Burcu 2021 Yaz Aile ve İlişkiler Yorumu

30 haziran 2021 tarihinde Mars Satürn Karşıt açı oluşturacak. Yakın çevrenizle çok sık görüşecek ve fikir uyuşmazlıklarından dolayı tartışacaksınız. Akrabalarınızla aranızdaki ilişkiyi sorgulayabilirsiniz.

20 Eylül 2021 Tarihinde Merkür ve Plüton kare açı oluşturacak. Sosyalleşmek isteyeceğiniz bir dönem olacak. Egosal çatışmalardan dolayı çevrenizden insanları uzaklaştırabilirsiniz.

22 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Uranüs karşıt açı oluşturacak. Aileniz için yapmış olduğunuz fedakarlıkları dile getirecek ve artık sizin onlardan destek beklediğinizi açık bir şekilde izah edeceksiniz.

Yay Burcu 2021 Yaz İş ve Kariyer Yorumu

20 Ağustos 2021 tarihinde Uranüs retro hareketine başlayacak. Beklenmedik iş kazaları ve iş sonlanmaları ile karşılaşabilirsiniz. Daha öncesinden planladığınız bir iş görüşmesi sizden kaynaklanmayan nedenden dolayı iptal olabilir. İşyerinde çalışanlarla aranızda parasal nedenlerden dolayı anlaşmazlıklar çıkabilir. Kariyeriniz için yaptığınız çalışmaları en baştan değerlendirmeli ve eksiklikleri tamamlamaya çalışmalısınız. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.