Yay Burcu 2021 Yıllık Burç Yorumu

4.963
Yay Burcu 2021 Yıllık Burç Yorumu

Geçtiğimiz yıl yaşamış olduğunuz olumsuzlukları geride bırakıyorsunuz. Hem duygusal olarak hemde finansal açıdan oldukça şanslı olacaksınız.

Size değer veren insanlarla zaman geçirmek hayat enerjinizi yenileyecek.

Psikolojik olarak sizi yıpratan ve üzen konuları teker teker geride bırakacaksınız.

Hayatınızı yenilemek isteyeceksiniz ve bu yüzden size iyi gelecek olan yeni bir iş arayışı içerisine gireceksiniz.

İkili ilişkilerde şansınız yüksek olacak, partnerinize kendinizi ifade edemediğiniz yerleri tespit edip bunların üzerine duracaksınız.

Kariyerinizi ilgilendiren yurtdışı seyahati gerçekleştireceksiniz ve buralarda güzel fırsatlar yakalayacaksınız.

Yay Burcu 2021 Aşk, Evlilik ve İlişkiler Yorumu

13 Ocak 2021’de gerçekleşecek olan Yeni Ay yakın çevrenizdeki sorunları görmenizi sağlayacak.

30 Ocak 2021 de Merkür retro hareketine başlayacak. Yakın çevreniz ve ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. İletişim anlamında bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz.

1 Şubat 2021’de Venüs Kova burcuna geçiyor, akrabalarınız ile aranızı bozmaya çalışan bir kişinin farkına varacaksınız.

11 Şubat 2021 de Yeni Ay sizin sosyal ilişkileriniz ve kardeşlerinizle olan diyaloğunuza etkileyebilir. Daha önceden sorun yaşadığınız konular varsa da bunları düzeltmeye çalışacaksınız.

13 Mart 2021 de oluşacak olan Yeni Ay sayesinde yeni bir ev alabilir ya da araba alabilirsiniz, bu sayede ailenize daha yakın olacaksınız.

28 Mart 2021’de Dolunay gerçekleşecek ve arkadaşlarınıza duygusal anlar paylaşacaksınız.

4 Nisan 2021 tarihinde Merkür sizin aşk evinizde ve çocuklarınızla ilgili diyaloglarınız da olacak. Aşk hayatınızda kendinizi ifade ederken zorluk yaşayabilirsiniz.

10 ikimizin 2021’de Yeni Ay sizin özel hayatınızı etkileyebilir ve çocuklarınız varsa onların eğitim sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.

14 Mayıs 2021 Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak, aile içerisinde çözüme kavuşturmayı bekleyen konular varsa bunların başına oturacaksınız.

23 Mayıs 2021’de Satürn retroya başlayacak, yakın çevrenizle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Üstünüze ekstra fazladan başkalarının sorumluluklarını alabilirsiniz

30 Mayıs 2021 de Merkür retroya başlıyor, ikili ilişkilere dikkat etmelisiniz. İletişim kopukluğu yaşamamak için biraz kendinize baş başa kalmaya çalışın.

10 Haziran 2021’de Güneş Tutulması gerçekleşecek, hayatınız hakkında önemli kararlar almak isteyebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız bir ilişkiyi tamamen bitirmek isteyeceksiniz.

20 Haziran 2021 Jüpiter retro hareketine başlıyor, kendinizi birkaç ay boyunca çevrenizdeki insanlardan uzak tutmak isteyebilirsiniz. Daha çok kendi içinize çekilmek isteyeceksiniz.

22 Haziran 2021 tarihinde Merkür retro hareketi bitiyor, iletişim konularında sorun yaşadığınız noktalar her neyse bu konularda rahatlık yaşayacaksınız.

20 Eylül 2021’de Dolunay gerçekleşecek, sosyal çevrenizde yenilik yapmak isteyeceksiniz ve yeni insanlarla tanışacaksınız.

10 eylül 2021 -’de Venüs sizin ilişkileriniz üzerinde olacak, ikili ilişkilerde sorun yaşayabilirsiniz. Daha önceden karşınıza çıkan bir sorun varsa, bu tekrar bulabilir. Kendinizi biraz yalnız hissedeceğiniz bir döneme gireceksiniz.

15 Eylül 2021 tarihinde Mars Terazi burcuna geçiş yapacak. Hayat enerjinizi tamamen ikili ilişkilerinize odaklayacaksınız. Sorun olarak gördüğünüz yerleri düzeltmeye çalışacaksınız.

21 Eylül 2021’de gerçekleşecek olan Dolunay evinizde değişiklik yapmanıza neden olabilir. Ailenizden uzak yaşıyorsanız, onlarla görüşmek isteyebilirsiniz.

27 Eylül 2021 tarihinde Merkür retroya başlayacak, sosyal hayatınızda yenilikler yapmak kaçınılmaz olacak. Eski arkadaşlarınızla tekrar görüşmek isteyeceksiniz.

7 Ekim 2021’de Venüs sizin burcunuzda ilerlemeye başlayacak. Aşk hayatınızı yenilemek isteyeceksiniz ve bu yüzden partnerinizle uzunca bir konuşma yapacaksınız.

20 Ekim 2021’de Dolunay gerçekleşecek, duygusal anlamda kendinizi iyi hissetmeye bilirsiniz. Bu yüzden ikili ilişkilerde yanlış kararlar alabilirsiniz.

4 aralık 2021’de gerçekleşecek olan Dolunay hayatınızı önemli ölçüde etkileyecek olan kararlar almanızı sağlayacak. Sevdiğiniz insanlarla daha çok vakit geçireceksiniz ve almış olduğunuz kararları onlarla paylaşacaksınız.

29 Aralık 2021’de Jüpiter Balık burcuna geçiş yapıyor, aile ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Anne ve babanız sizden bir konu hakkında yardım isteyebilir.

Yay Burcu 2021 İş, Para ve Kariyer Yorumu

13 Ocak 2021’de yeni Ay gerçekleşecek, maddi bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu yeni ay da işiniz ile ilgili girişimlerde bulunmak istiyorsanız bazı gecikmeler söz konusu olabilir.

28 Ocak 2021’de Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek, uzak çevreniz ve yakın çevreniz ile ilgili ilişkileriniz ön planda olacak. Beraber ortaklaşa iş yapmayı düşündüğünüz bir akrabanız varsa ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

30 Ocak 2021’de Merkür retroya başlayacak, teknoloji ile alakalı bir iş yapıyorsanız bu konuda zorlanmalar yaşayacaksınız.

1 Şubat 2021 tarihinde Venüs Kova burcuna geçiş yapacak, iletişim alanına dayalı ilişkileriniz varsa bunlar da kendinizi net bir şekilde ifade edebileceksiniz ve ekstra gelir kaynakları elde edeceksiniz.

11 Şubat 2021 ‘de Yeni Ay sizin yanınızda olacak özellikle daha önceden bırakmış olduğunuz bir iş görüşmeniz varsa bunu tamamlayabilirsiniz.

21 Şubat 2021’de Merkür geri hareketi bitecek iletişimde sıkıntı yaşadığınız konular son bulacak ve kendinizi daha net ifade edebileceksiniz.

27 Şubat 2021’de Dolunay gerçekleşiyor, kariyeriniz için almanız gereken bazı kararlar var fakat bunları siz ne kadar aksatırsanız o kadar zorluk yaşayacaksınız.

28 Mart 2021 de Dolunay gerçekleşecek, sosyal çevreniz ile ilgili olan ilişkileriniz önemli derecede bu dolunaydan etkilenebilir. Yakın çevrenizden bir kişi maddi anlamda destek vermek isteyebilir.

27 Nisan 2021 tarihinde Dolunay gerçekleşecek, kariyerinizde yükselmek için kendinize yeni bir hedef belirlemeniz gerekecek.

26 metre 2021 tarihinde tam Ay Tutulması gerçekleşecek, işinizden mutlu değilsiniz ani bir şekilde iş değişikliğine gitmek isteyebilirsiniz.

30 Mayıs 2021 tarihinde Merkür retro hareketine başlıyor. Bu yüzden yeni anlaşmalar yapmaktan biraz daha geri durmalısınız. Bankadan kredi çekmek gibi bir fikriniz varsa bunu ertelemelisiniz.

24 Haziran 2021’de Dolunay sizin para ve ortak iş alanlarında etkili olacak. Satın almak istediğiniz pahalı bir eşya varsa almayı biraz erteleyebilirsiniz.

27 Haziran 2021’de Venüs kariyer ve iş hayatınızda ilerliyor olacak, bu alanlarla ilgili kendinizi geliştirmeniz gereken noktaları fark edeceksiniz.

10 Temmuz 2021’de Yeni Ay gerçekleşecek, patronlarınız ile aranız açılabilir, bu açıklıktan dolayı kendinize yeni bir iş bakmak isteyebilirsiniz.

22 Temmuz 2021’de Venüs tekrar sizin kariyer ve iş alanınızda olacak fakat bu sefer kötü giden olayları tam tersine çevirmek için uğraşacaksınız. Özellikle bu dönemde karşınıza çok güzel fırsatlar çıkabilir.

24 Temmuz 2021’de Dolunay gerçekleşecek ve fiziksel olarak kendinizi yorgun hissettiğiniz bir dönem olabilir. İşinize çok fazla odaklanamayabilirsiniz.

29 Temmuz 2021’de Mars kariyer alanınıza geçecek bütün enerjinizi işinize vereceksiniz. Yerine getirmeniz gereken sorumluluklar varsa bunları yapacaksınız. Yarım bırakmış olduğunuz bir projeyi tamamlamak isteyeceksiniz.

8 Ağustos 2021’de Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek, uzun zamandan beri çıkmak istediğiniz bir seyahat planı varsa bunu iş bahanesiyle gerçekleştiereceksiniz.

20 Ağustos 2021 tarihinde Uranüs sizin iş alanlarınız üzerinde etkili olacak. Yetişemediğiniz işleriniz için yanınıza bir yardımcı almayı düşünebilirsiniz.

22 Ağustos 2021’de Dolunay gerçekleşecek ve daha çok girişimci olacaksınız. Hırslı olacaksınız elde etmek istediğiniz bir iş varsa bunu kolaylıkla elde edeceksiniz.

7 Eylül 2021 de gerçekleşecek olan Dolunay kariyeriniz ile ilgili size güzel bir umut verebilir. Fakat almış olduğunuz kararların arkasında durmaya çalışmalısınız.

15 Eylül 2021’de Mars Terazi burcuna geçecek, onun nimetlerinden faydalanabilmek için farkındalığımızı açığa çıkarmanız lazım.

21 Eylül 2021 tarihinde Dolunay gerçekleşecek, ailenizle birlikte ortak bir iş kurmak isteyebilirsiniz. Mevcut olan bir işiniz varsa da bununla ilgili maddi bir yatırım yapmak aklınıza gelebilir.

27 Eylül 2021 de Merkür retro yapacak, sosyal çevreniz ile ilişkileriniz daha ön planda olacak. Çevrenizden görecek olduğunuz destekler sayesinde daha önceden cesaret edemediğiniz bir projeye katılabilirsiniz.

6 Ekim 2021’de Yeni Ay gerçekleşecek ve siz kendinizi iş alanında daha iyi bir şekilde ifade etmeye çalışacaksınız.

18 Ekim 2021 tarihinde Jüpiter ve Merkür retro hareketlerinden çıkarak kendi hareketlerine devam edecekler. Sorunlarınızı geride bırakarak kariyerinize odaklanacaksınız.

5 Kasım 2021’de Yeni Ay gerçekleşecek ve dikkatli olmamız gereken bazı durumlar ortaya çıkabilir. Para konusunda kendinizi biraz daha sıkmaya çalışmalısınız. İlerleyen zamanlarda rahat etmek istiyorsanız daha tutumlu davranmalısınız.

19 Aralık 2021’de Dolunay gerçekleşiyor hayatınız için alacak olduğunuz kararları ailenize ve partnerinize de bahsedin. Aksi halde bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Yay Burcu 2021 Sağlık Yorumu

7 Ocak 2021 tarihinden itibaren sağlık problemlerinizin üzerine gitmeli ve sağlığınız için daha çok fiziksel hareket halinde bulunmalısınız.

14 Ocak 2021 tarihinden itibaren Venüs’ün retro hareketi bitecek, artık sağlık açısından olumsuz açıları almayacaksınız.

20 Ocak 2021 tarihinde hayata karşı enerjinizi daha çok yükseltecekdiniz, bu enerjiyi sağlığınız için iyi bir duruma çevirebilirsiniz.

14 Nisan 2021 tarihinden itibaren sağlığınızı etkileyecek olan olumsuz gıdalardan uzak durmaya karar vereceksiniz ve kilo almanızı duracaksınız.

23 Nisan 2021’de sizi fiziksel olarak zorlayacak olan etkinliklerden uzak durmalısınız. Kendinizde değiştirmek istediğiniz bir yer varsa bunun için operasyonuna girmemeye çalışın.

27 Nisan 2021’de yaşanacak olan Dolunay sizin sağlığınızı etkileyecek. Kendinizi bol bol dinlenmeye vermeli ve zararlı alışkanlıklardan uzak durmalısınız.

3 Mayıs 2021 tarihinde işinizin yoğunluğu yüzünden kendinizi biraz hassas hissedebilirsiniz. Bu yüzden bazı sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz.

26 Mayıs 2021 tarihinde tam Ay Tutulması gerçekleşecek ve bu ay tutulması sizin sağlığınız ile ilgili konuları ön plana getirecektir.

20 Haziran 2021 Jüpiter retroya başlayacak, sağlık eviniz bu durumdan etkilenecek. Bu dönemde ve bundan daha sonrası için sağlığınıza iki kat dikkat etmeye çalışmalısınız. Aksi halde ileride size daha çok üzecek olan durumlarla karşılaşabilirsiniz.

30 Ekim 2021 tarihinden itibaren duygusal olarak kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Psikolojik rahat olmayacağınız için başka insanlara vakit ayırmakta zorluk yaşayabilirsiniz.

19 Kasım 2021 tarihinde parçalı Ay Tutulması gerçekleşecek ve bu ay tutulmasının sağlık alanında etkileri olabilir. Düzenli olarak kullandığınız ilaçlarınız varsa bunları aralıksız olarak kullanmaya devam etmelisiniz.

4 aralık 2021 tarihinde tam Güneş Tutulması gerçekleşecek,sağlık evimizde alakalı konuları gündeminizde getirecek. Kazalar ve sakarlıklar daha çok ön planda olabilir, daha dikkatli davranmaya çalışmalısınız.

13 Aralık 2021 tarihinden itibaren kendi hayatınızda düzeltmek istediğiniz noktaları tespit ederek kendinize yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz. Bu sayfanın arasında sağlığınızı ilgilendiren konular daha ön planda olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.