Kadınlar Duysun

Yay Burcu 2022 Yıllık Yorum

15.12.2021
4.971
Yay Burcu 2022 Yıllık Yorum

Tamamıyla kendinize odaklandığınız bir yıla adım atıyorsunuz. Bir çok fikri benimseyebilir ve birden fazla işle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yıl boyunca istekleriniz üzerine düşünecek ve bunlarla meşgul olacaksınız. İleriye yönelik hedeflerinizi belirlemek isteyebilir, beklentilerinizi düşünebilirsiniz. İkili ilişkilerde duygularınızın suistimal edildiğini hissedebilirsiniz. Daha öncesinden planlamış olduğunuz durumlarda bazı aksaklıkları karşılaşabilirsiniz. Sorumluluklarınızı belirlemeli, kendinize de zaman ayırmak için çaba sarf etmelisiniz.

Yönetici Gezegeni Etkileri

29 Aralık 2021 – 11 Mayıs 2022 / 28 Ekim 2022 – 20 Aralık 2022 Jüpiter Balık’ta

Jüpiter’in Balık burcuna geçişi ile birlikte aileyle ilgili konularınızda öne çıkmaya başlayacak. Bu dönem içerisinde yaşayacak olduğunuz yeri baştan belirlemek isteyebilirsiniz. Aileniz için yapacak olduğunuz fedakarlıklar artabilir. Alım satım ile ilgili konular ile ilgilenebilirsiniz, kendiniz veya aileniz için karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeye çalışabilirsiniz. İkili ilişkilerde problem olan kısımları iyileştirmeye çalışacaksınız.

Yılın ikinci yarısında hayatınız giderek hareketlenmeye başlayacak. Kendinizi daha rahat hissettiğiniz bir eve sahip olabilirsiniz. İş hayatınızda önemli değişiklikler ortaya çıkabilir. Yapacak olduğunuz projeler sayesinde başarılarınızı ispatlayacaksınız. Karşınıza çıkacak olan bir veya birden fazla iş fırsatları için yeni bir plan belirlemeniz gerekebilir.

Tutulmaların Etkileri

  • 30 Nisan Parçalı Güneş Tutulması
  • 25 Ekim Parçalı Güneş Tutulması
  • 16 Mayıs Ay Tutulması
  • 8 Kasım Ay Tutulması

Akrep burcunda ve Boğa burcunda gerçekleşecek olan tutulmalar iş hayatınızla ilgili konuları ön plana çıkarabilir. Bu sene yaşanacak olan dört adet tutulma sayesinde çalışmaya ve dinlenmeye daha çok odaklanmak isteyeceksiniz. Kendinize vakit ayırmak öncelikleriniz içerisinde olacak. Teknolojiyle alakalı işlerde yer alabilir, kendinizi bu alanda geliştirmeye çalışabilirsiniz. Hayatınızda farklı, beklenmedik projelere geçiş yapmak terfi almanıza yardımcı olabilir. Yapacak olduğunuz işlerde kısıtlandığınız durumları değiştirmeye çalışacaksınız. Farklı alanlarda yatırımlar yaparak, maddi anlamda kazançlı çıkmayı hedefleyeceksiniz. Sağlığınızla ilgili konulara daha çok özen göstermek isteyeceksiniz. Bu yüzden beslenmenize dikkat edebilir, hatta zamanınızı spor gibi fiziksel aktivitelere ayırmayı düşünebilirsiniz

Mayıs ayı içerisinde farkındalığınız artacak ve sizi tedirgin eden durumlardan kurtulmak için kesin kararlar alacaksınız. Mutsuz olduğunuzu düşündüğünüz bir işiniz var ise bu işi sonlandırmak isteyebilirsiniz. İş yerinizde sizden gizlenen konular yavaş yavaş açığa çıkabilir. Dinlenmeye vakit ayırmak öncelikleriniz arasında yer alacak. Akrep burcunda yaşanacak olan Güneş tutulması ikili ilişkilere dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatıyor. Geçmişten gelen konularla tekrar yüzleşebilir, partnerinizle bu konular hakkında anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Ani kararlar alarak hareket etmemeli, düşünerek adım atmaya çalışmalısınız.

Kuzey Ay Düğümü Hareketleri

5 – 18 Şubat / 18 Mart – 11 Nisan / 1 – 19 Nisan / 4 – 12 Nisan / 27 Temmuz – 11 Ağustos

Kendinizi iş hayatınıza vermeniz sayesinde maddi durumunuzu yükselteceksiniz. Yapacak olduğunuz projelerdeki göstermiş olduğunuz başarılar çevrenizdeki insanlar tarafından takdir edilecek. İç dünyanızda yaşamış olduğunuz karmaşıklık duygularınızın dengesini bozabilir. Sağlığınızı olumlu şekilde etkileyecek olan güzel gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızdan sizi alıkoyan ve dikkatinizi dağıtan etkenlerden olabildiğince uzaklaşmaya çalışacaksınız. Önceliklerinizi belirlemeli ve yapmanız gerekenlerin bir an önce başına geçmelisiniz. İş yerinizde yeni tanıştığınız insanlarla daha iyi bağlar geliştirmeye çalışabilirsiniz. Ait olduğunuz çevrede kendinizi güvende hissedecek ve huzurlu olacaksınız. Beklenmedik bir iş değişikliği yapmak isteyebilir, farklı bir işe adım atabilirsiniz. Dış görünüşünüzde farklılıklar yapmak isteyeceksiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.