Kadınlar Duysun

Yay Burcu Ağustos 2018 Yorumu

25.07.2018
6.417
Yay Burcu Ağustos 2018 Yorumu

YAY Burcu Ağustos 2018 tarihinde kalıplaşmış şeylerden kurtulacaksın. Yapacağın yenilikler önünü daha net görmeni sağlıyor. Bir konuda ilerliyorsun ve pes etmiyorsun. Yükselişin bazılarının gözüne fena batıyor. Pozitif enerjini mümkün olduğunca koruyacaksın. Karamsarlığa düştüğün vakitlerde dinlenerek enerji toplayacaksın. İçindeki duygusal çalkantıları dışarı hissettirmiyor, güçlü duruşunu koruyorsun. Maddi bir konuda bekleme sürecindesin. Bu arada dinleniyor, ertelediğin işleri toparlıyorsun. Eline para geçtiğinde kafandaki yeni projelerle kaldığın yerden devam edeceksin.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Ağustos 2018 Aslan Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri ile kendini daha iyi hissedeceksin. Hayatının kontrolünü kimseye kaptırmıyor, özgürlüğünden dem vermiyorsun. 26 Ağustos 2018 Balık Dolunayı etkileri ile enerjini iş hayatına kaydırıyorsun. Parasal bazı konuları başlatacaksın. Bu dönemde yapacağın her başlangıç sana getiri sağlayacak nitelikte.

Yay Burcu Ağustos 2018 Aşk Yorumu

Yay Burcu aşk hayatı Ağustos 2018’de önem arz ediyor. Geleceğini ilgilendiren konuşmalar yapacaksın. Kararsız kaldığın bir noktada belli süre takılacaksın. Israrlara tahammülün yok. Karşı tarafın fazlaca istediği şeyi sen istemiyorsun. Partnerin varsa bu konuda ayrı düşebilirsin. Senin istediğin gelip geçici değil, kalıcı ve güçlü kararlara imza atmak. Evliliklerde çocuk temalı konular ön plana çıkıyor. Çocuğun varsa onun geleceği, okulu vs ile ilgili şeylerde araştırmalar yapacaksın. Yoksa bebek sahibi olmak isteyeceksin.

Yay Burcu Ağustos 2018 Aile ve İlişkiler

Ağustos 2018’de Yay Burcu aile ve ilişkilerinde toparlanması gerekenler var. Büyüklerle ilgili meselelerde çözüm bulman gereken bir konu ortaya çıkıyor. Kardeşler ve bazı akrabalar bu duruma dahil olabilir. Ailedeki insanlarla olan ilişkilerin biraz gerginleşebilir. Sözünün yabana atıldığını anladığında öfke patlaması yaşıyorsun. Yapılan tartışmalarda eski problemlerin de ortaya dökülmesi seni çıldırtıyor. Ama ay sonuna kadar tüm sorunlara geçici de olsa çözüm getiriliyor. Sürpriz bir misafirin var.

Yay Burcu Ağustos 2018 Sağlık

Yay Burcu sağlığı Ağustos 2018’de fazla efor sarf ediyor. Kendini enerjik ve aktif hissederken yoğun koşuşturmacayla birlikte motivasyonun düşebilir. Sıcaklar seni olumsuz etkiliyor. Kısa bir tatil iyi gelecektir. Mümkünse stresli ortamlardan ve insanlardan kaç. Tatlı, unlu ve yağlı yiyeceklerden uzak dur. Spor yaparken kendini zorlamazsan iyi edersin.