Yay Burcu Ağustos 2022 Yorumu

1.493
Yay Burcu Ağustos 2022 Yorumu

24 Ağustos 2022 tarihinde Güneş Mars ile kare açı yapacak. Kariyer hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkilerinizi düşünmek isteyeceksiniz. Hırslı ve rekabetçi tavrınız sayesinde yeni işler kovalayabilirsiniz.

2 Ağustos 2022 tarihinde Mars ve Uranüs Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. Duygularınızın peşinden gitmek isteyeceksiniz. Kısıtlandığınızı hissettiğiniz durumların üzerine gidecek kendinizi bu alanlarda rahatlatmaya çalışacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Ağustos 2022 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş hayatınızda beklenmedik olaylar karşınıza çıkabilir. Yapılması gereken sözleşmeler varsa bunları halletmeye çalışacaksınız. İş kazalarına karşı biraz daha tedbirli olmaya çalışın. Kardeşlerinizle birlikte zaman geçirmek isteyebilirsiniz.

27 Ağustos 2022 tarihinde Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İş hayatınızda hızlı kararlar alabilirsiniz. Rakiplerinizin önüne geçmek için daha çok çalışmak isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Ağustos 2022 Aşk Yorumu

20 Ağustos 2022 tarihinde Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. İlişkiler anlamında girişken ve bağımsız olabilirsiniz. Yeni tanışacak olduğunuz kişilerle ilişkilerinizi daha samimi tutabilirsiniz. Fevri davranışlar sergilemek yerine karşınızdaki insanı dinlemeye çalışmalısınız. Birlikte iş yapacak olduğunuz kişiler varsa bu kişileri daha yakından tanımaya çalışın.

23 Ağustos 2022 tarihinde Güneş Başak burcuna geçiş yapacak. İlişkisi olmayanlar ise bu hafta içerisinde kendinize yakın hissettiğiniz bir kişiyle yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu sayede kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Yay Burcu Ağustos 2022 Aile ve İlişkiler

11 Ağustos 2022 tarihinde Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak. Ailenizle birlikte tatile çıkabilir, birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Yeni insanlar tanımak isteyecek bu kişileri de hayatınıza dahil edeceksiniz. Size yapılan yanlışlar varsa bunları görmezlikten gelmemelisiniz.

26 Ağustos 2022 tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınızla birlikte yeni planlar yapabilirsiniz. Sosyal çevrenizde yenilikler yapmak isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Ağustos 2022 Para ve Kariyer

4 Ağustos 2022 tarihinde Merkür Başak burcuna geçiş yapacak. Detaylı bir iş ile uğraşabilirsiniz. Eğitim hayatınızda yenilikler yapacak, yeni eğitimlere katılacaksınız. İşinizde yapmış olduğunuz yenilikler varsa bunları halletmeye çalışacaksınız.

24 Ağustos 2022 tarihinde Uranüs Retro hareketine başlayacak. Beklenmedik olaylar yüzünden işinizi yarım bırakmak zorunda kalabilirsiniz. Kariyeriniz için yeni bir karar alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.