Yay Burcu Ağustos Ayı Yorumu

16.700
Yay Burcu Ağustos Ayı Yorumu

YAY Burcu aylık yorum Ağustos 2016 iş hayatı yüksek enerji ve tempoyla devam ediyor. Sosyal çevrenizin getirileri size fayda sağlıyor. İş arkadaşlarınızla çalışmalarınız uyum içinde. Birbirinizi motive ediyor, verimin artmasını sağlıyorsunuz. Daha önce birlikte ortak işler yaptığınız bazı şirket yöneticileri ile tekrar temasa geçmeniz söz konusu. Yüksek performansınız ve duruma getirdiğiniz üstün çözüm önerleriyle güç elinizde. Bu ay işleriniz konusunda karar alırken aceleci davranmayın. Yeni iş teklifleri ile ne yapacağınız konusunda şaşkınlığa düşebilirsiniz. Size tavsiyemiz yanınızdakileri yolunuzdakilere değişmemenizdir. Bunun yanında projelerinizi gizli tutmanızda fayda var.

Ağustos 2016 Yay Burcu aşk hayatı aktif bir sürece giriyor. Sosyal hayatınız canlanıyor ve renkleniyor. Bu ay dış görünüme fazlasıyla önem veriyorsunuz. İlginizi çeken karşı cinse yaklaşmaktan çekinmeyeceksiniz. Çok fazla yakınlaşmanın olabileceği ay içerisinde aynı anda birden fazla ilişki yaşanması muhtemel. Özel hayatınız tamamıyla sizin elinizde. Özgürlüğünüzden ödün vermiyorsunuz. Cazibenizin artmasıyla birlikte daha da cüretkarsınız. Evlilik sürecinde ilerleyen yaylar bu süreci hızlandırabilirler. Evli yay burçlarının duygularını kontrol etmekte zorlanacağı zamanlar. Kıskançlıklar baş gösterebilir. Eşiniz sizden hak ettiği ilgiyi görmediğinden yakınabilir. Bekar yaylar aşk konusunda en şanslı oldukları aylardan birini yaşayacaklar.

Yay Burcu Ağustos 2016 sağlığı dinamik ve enerjik. Fazla enerjinin de size zarar verebileceğini aklınızdan çıkarmayın. Ağustos ayı sonuna kadar hareketliliğiniz devam ederken uyku düzeninizi ve beslenmenizi ihmal edebilirsiniz. Yapacağınız yolculuklarla birlikte yorgun bitkin düşebilirsiniz. Bu önemli noktalara dikkat ederseniz sorunsuz geçireceğiniz bir ay sizleri bekliyor. Önemli hastalığı olan yaylar Ağustos ayı itibariyle daha iyi. Yaylar arasında rahatsızlıklarından tamamen kurtulanlar da söz konusu. Daha fazla şifa bulmak için düşüncelerinizi olumlu şekilde yönlendirmelisiniz. Bununla birlikte beslenme ve sporu ihmal etmeyin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.