Yay Burcu Aralık 2020 Yorumu

5.670
Yay Burcu Aralık 2020 Yorumu

1 Aralık 2020 tarihinde Merkür sizin burcunuza geçiş yapacak ve parayla ilgili iletişim sıkıntısı yaşadığınız konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Farkındalığınız artacak ve bunu finansal alanlarda kullanabileceksiniz.  21 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Jüpiter, Satürn ile birleşim içerisinde olacak ikili ilişkiler anlamında ders almanız gereken bazı konular ön planda olabilir aynı zamanda Jüpiter’in etkisiyle de sıkıntı hissettiğiniz yerlerde rahatlama yaşayabileceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Aralık 2020 tarihinde sizin burcunuzda Yeni Ay gerçekleşecek iş hayatınız bu dönemde her zamankinden daha da yoğunlaşabilir ve bu yüzden özel hayatınıza zaman ayırmakta zorluk yaşayabilirsiniz.

30 Aralık 2020 tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek ve yarım bırakmış olduğunuz işler varsa eğer buralarda tamamlanmalar olabilir. İş hayatınızda aradığınız huzur ve rahatlık yavaş yavaş sizinle olacak.

Yay Burcu Aralık 2020 Aşk Yorumu

15 Aralık 2020 tarihinde Venüs sizin burcunuza geçiş yapacak ve aşk hayatınız ile ilgili konularda fazlasıyla şanslı olacaksınız. Partneriniz ile aranızı bozmaya çalışan bir kişi var ve bu kişinin varlığından bu dönemde haberdar olabileceksiniz. İlişkisi olmayan Yay burçları ise Aralık’ta yeni heyecan dolu flörtleşmeler başlayabilir. Geçmişte sizinle sevgili olmak isteyen bir kişi varsa bu kişiyle iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Sizin için yeni bir ilişkiye başlamak eskisi kadar zor bir durum olmayacak.

Yay Burcu Aralık 2020 Aile ve İlişkiler

14 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Jüpiter, Venüs ile 60’lık açı içerisinde olacak. Aileniz ile aranızda fikir ayrımları yüzünden tartışma çıkabilir. Maddi açıdan sizi desteklemelerini beklediğiniz bir zamanda onlardan bu desteği bulamamak sizi yıpratabilir. Sosyal ilişkilerinizi güçlendirmek için yeni etkinliklere dahil olabilirsiniz. Tanışacak olduğunuz insanlar size iş anlamında güzel katkılar sağlayabilirler.

Yay Burcu Aralık 2020 Sağlık ve Kariyer

19 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Jüpiter, Kova burcuna geçiş yapacak. Kariyeriniz ile ilgili artık atak yapmanızın zamanı geldi. İşinize ne kadar çok odaklanırsanız o kadar başarılı olabileceksiniz. Soğukların gelmesiyle birlikte direnciniz düşebilir ve bu yüzden vücudunuzda kırgınlıklar oluşabilir. Su içmeye her zamankinden daha çok dikkat etmelisiniz aksi takdirde böbrek ağrılarınız ortaya çıkabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.