Kadınlar Duysun

Yay Burcu Aralık 2021 Burç Yorumu

06.11.2021
4.840
Yay Burcu Aralık 2021 Burç Yorumu

1 Aralık 2021 tarihinde Neptün düzelecek. Sezgilerinizi güçlendirecek, kendinizi daha fazla güvende hissetmek için duygusal yaklaşımlardan uzak durmak isteyebilirsiniz. Manevi anlamda sizi rahatsız eden konuları da yakın çevrenizle konuşmak isteyebilirsiniz. Sezgilerinizi güvenerek hareket etmek sizi yanıltmayacak.

8 Aralık 2021 tarihinde Venüs ve Plüton birleşiyor. Kendi içinizde güvensizlik hissettiğiniz durumları en baştan değerlendirmek isteyebilirsiniz. İlişkinizi dengelemek için belli başlı ödünler vermek zorunda kalabilirsiniz. Parayla ilgili kendinizi sıkıntılı hissettiğiniz konular üzerinde yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Endişelerinizi kenara bırakarak, gerçeklere odaklanmaya çalışmalısınız.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

4 Aralık 2021 tarihinde Yay burcuna Yeni Ay, Güneş Tutulması gerçekleşecek. Eğitim hayatınızı geliştirmek için yeni bir oluşum içerisine girebilirsiniz. Kendinize odaklanmalı, başkalarının hayatınıza karışmasına müsade etmemelisiniz. Yeteneklerini keşfedecek, çevrenizdeki insanları da bu sayede etkileyebileceksiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde İkizler burcuna Dolunay gerçekleşecek. İkili ilişkiler anlamında önemli kararlar alabilirsiniz. Partnerinizle aranızda soruna neden olan bir konuyu düzeltmek isteyebilirsiniz. İleriye yönelik kararlar almadan önce çevrenize karşı daha duyarlı olmanız en iyisi olacaktır. Yakın bir arkadaşınızla özel konular üzerine konuşmak isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Aralık 2021 Aşk Yorumu

19 Aralık 2021 tarihinde Venüs, Oğlak burcunda geri gitmeye başlayacak. Partnerinizle aranızda parayla ilgili sorunlardan dolayı anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Partnerinizle birlikte yeni kararlar alma yolunda ilerleyebilirsiniz. Kişisel hayatınızda sizi olumsuz etkileyen süreçleri değerlendirecek ve bunlar üzerine yeni kararlar almak isteyeceksiniz. İlişkisi olmayanlar ise gidecek olduğunuz yeni bir yerde hoşunuza giden bir kişiyle tanışabilirsiniz. Sevildiğinizi hissedecek ve sorunlarınızı bu kişiyle detaylı bir şekilde konuşmak isteyeceksiniz.

Yay Burcu Aralık 2021 Aile ve İlişkiler

13 Aralık 2021 tarihinde Mars, Yay burcuna geçiş yapacak. Enerjinizi ailenize yöneltmek sizin için en iyisi olacaktır. İsteklerinizi belirlemeli, bunlar doğrultusunda hareket etmeye çalışmalısınız. Yakın çevrenizle aranızda sorun yaratan konuları en baştan düşünebilir ve bunlara yönelik atılımlar yapabilirsiniz. Harekete geçme gibi bir düşünceniz varsa eğer bununla ilgili aileden destek alabilirsiniz.

29 Aralık 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcuna geçiş yapacak. Ailenizle birlikte farklı bir yere taşınmak isteyebilirsiniz. Evinizle ilgili halletmeniz gereken durumlar içinde yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili yeni oluşumlar yüzünden kendinizi daha stresli hissedebilirsiniz.

Yay Burcu Aralık 2021 Para ve Kariyer

13 Aralık 2021 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Maddiyatla ilgili durumlar kafanızda soru işaretlerinin oluşmasına neden olabilir. Hesaplarınızı gözden geçirmeli, bütçe olarak riskli adımlar atmamaya çalışmalısınız. Yeni kurmak istediğiniz iş planı varsa bununla ilgili farklı bakış açılarına sahip olabilirsiniz. Gözden kaçırdığınız durumları detaylı bir şekilde değerlendirmeyi unutmamalısınız.

16 Aralık 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. İş hayatınızda yaşanan ani değişimlerden zamanla rahatsız olabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızla aranızda konuşarak yeni bir iş kurma planı içerisine girebilirsiniz. İş yerinizde sizi negatifliğe sürükleyen kişilerden ve gereksiz stresten uzak durmaya çalışmalısınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.