Yay Burcu Aralık 2022 Yorumu

1.834
Yay Burcu Aralık 2022 Yorumu

10 Aralık 2022 tarihinde Venüs, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Yeteneklerinizi fark edecek, bu sayede kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Çevrenizdeki insanların size karşı olan ilgisi duygusal anlamda size iyi gelecek. Kendinizi daha sağlıklı ve iyi hissedeceğiniz aktiviteler içerisinde yer almak isteyeceksiniz. Moda ve güzellik gibi alanlara olan ilginiz artabilir, bu alanlarda yenilikler gerçekleştirebilirsiniz. Evinizin içerisinde yapmak istediğiniz değişikliklere bir an önce odaklanmak isteyeceksiniz. İşinizle ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz, eski müşterileriniz bu dönemde geri dönüş yapabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Aralık 2022 İkizler Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Partneriniz ile aranızdaki ilişki veya yakın arkadaşlarınızla aranızdaki ilişki ön plana çıkmaya başlayabilir. Yaşanan problemleri kafanızda büyütmemeye çalışmalısınız. Aksi halde ilişkilerinizi kesin olarak bitirme kararı alabilirsiniz. Hayatınızda yaşamış olduğunuz bazı problemler yüzünden iş hayatınız da olumsuz etkilenebilir.

23 Aralık 2022 tarihinde Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bu dönem bir işe başlayabilir ve kendinizi garanti altına almak isteyebilirsiniz. Maddi anlamda güvende hissetmek sizin için oldukça önemli. Bu dönemde gelirinizi arttırmaya yarayacak olan yenilikler yapacaksınız.

Yay Burcu Aralık 2022 Aşk Yorumu

4 Aralık 2022 tarihinde Neptün düzelecek. Sezgileriniz giderek güçlenmeye başlayacak, kendinizi güvende hissedeceksiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz gereken bir takım olaylar ile karşılaşabilirsiniz. İlişkide kararlar alırken aceleci olmamalısınız.

23 Aralık 2022 tarihinde Kiron, Koç burcunda ileri hareketine başlayacak. Beklemediğiniz bir kişiye aşık olabilir ve ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu dönem içerisinde birden fazla kişinin dikkatini çekecek, yeni birliktelik teklifleri alacaksınız. Partnerinizle birlikte çocuk sahibi olmak için konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Yay Burcu Aralık 2022 Aile ve İlişkiler

20 Aralık 2022 tarihinde Jüpiter, Koç burcuna geçiş yapacak. Yakın çevrenize kendinizi daha iyi ifade etmenin yollarını arayacaksınız. Arkadaş çevrenizle birlikte çeşitli kurslara katılabilir, ilgi alanlarınızı genişletebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilir, bu insanlarla ilişkilerini ilerletebilirsiniz.

22 Aralık 2022 tarihinde Güneş, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Çocuklarınızla ilişkilerinizi iyileştirmeye çalışacak, onları eleştirmeden dinlemeyi öğreneceksiniz. Aile içerisinde yaşanan gerginlikleri geride bırakma kararı alabilirsiniz.

Yaya Burcu Aralık 2022 Para ve Kariyer

7 Aralık 2022 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Maddi anlamda kendinizi güvende hissetmek için yeni işlere adım atmak isteyebilirsiniz. Parayla ilgili daha fazla düşünebilir, yatırım yapacağınız alanları en iyi şekilde araştırmaya başlayacaksınız. İleride sorun yaşamamak için hesaplarınızı gözden geçirmeniz ve bütçe düzenlemesi yapmanız gerekebilir.

29 Aralık 2022 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Ödemelerde aksaklıklar var ise bunun üzerine biraz daha düşünmelisiniz. İleride sıkıntı yaşamamak için harcamalarınıza dikkat etmeli, gereksiz harcamalarınızı bir an önce kesmelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.