Yay Burcu Bahar Yorumu

34.620
Yay Burcu Bahar Yorumu

Yay burcu, 2016 yılı bahar aylarının en şanslı burçlarından. Zaman zaman ufak tefek aksaklıklar yaşansa da, özverili tutumunuz ve duyarlılığınızla üstesinden geliyorsunuz. Bu baharla birlikte daha güvenli, daha sempatik ve her konuda daha özenli davranıyorsunuz. İş, kariyer anlamında en iyi seviyelere ulaşarak, dilediğiniz maddi özgürlüğe kavuşuyorsunuz.

Yay burcu Mart 2016’da tüm sıkıntılarını geride bırakıyor. Bahar ayları yaylar için son derece keyifli zamanlar içeriyor. Geride kalan kırgınlıkların, hayal kırıklıklarının tamamen unutulduğu bir döneme giriyorsunuz. Şu andan itibaren artık keni düşüncelerinize daha fazla önem vermek isteyeceksiniz.

Yay burcu 2016 mart ayıyla birlikte kariyerinde göstereceği üstün başarılarla anılmaya başlıyor. İsteğinizi ve heyecanınızı iş hayatınıza yansıtabildiğinizde zirveye tırmanmanızı hiç kimse engelleyemeyecek. Bu dönemde yaşantınız konusunda önemli kararlar alırken, akıl süzgecinizden en iyi şekilde geçirmelisiniz. Aşk hayatınızdaki dengeyi korumayı başarabilirseniz, bunun iş yaşantınıza olumlu şekilde yansımasıyla, daha da üst seviyelere çıktığınızı fark edeceksiniz.

Yay burcu Nisan 2016’da yeni heyecanlar ve farklılıklar arayışında. Sorumlulukların fazlasıyla arttığı bu dönemde, işlerden bunalan yaylar dinlenmek ve eğlenmek istiyor. İş ve aşk hayatınızın yolunda gittiği bu günlerde seyahate çıkmak, kısa süreli de olsa tatil yapmak istiyorsunuz. Sevdiğiniz insanla başbaşa vererek neler yapabileceğinizi gözden geçirecek, kendinize yeni hedefler belirleyeceksiniz. Yakın çevrenizin ve akrabalarınızın ne söyledikleri sizi hiç etkilemiyor. Bu konuda geçmişe dayalı deneyimleriniz mevcut. Artık kimsenin canınızı sıkmasına izin vermiyorsunuz. Biliyorsunuz ki siz bu konularda rahat ve vurdumduymaz olduğunuzda; işinize, dolayısıyla yaşantınıza daha iyi kanalize oluyorsunuz.

Yay burcu Mayıs 2016 itibariyle çizdiği yolda emin adımlarla ilerliyor. Başarı yolunda ilerlerken, hedeflerinize yaklaştığınızı görerek bu konuda daha da hırslanacaksınız. Hayalleriniz büyük. Satürn’den aldığınız güçle sizi rahatsız eden konuları kesip atıyorsunuz. Yay burcu 2016 bahar ayıyla birlikte yenilenmeye ve değişmeye kararlı görünüyor. Her geçen gün yaşadığı olumlu etkilerle bu kararlılığında ne kadar haklı olduğunu farkediyor. Yay burcu insanı 2016 bahar ayı ve sonrasında riskleri iyi analiz ederek, attığı adımların doğruluğundan emin olursa, kendisi ve geleceği için oldukça faydalı işlere imza atabilir. Herhangi bir sağlık problemi yaşamayan yay burcu, eğitim alanında da duyarlı ve dikkatli davranıyor.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. sinan dedi ki:

    teşekkürler 🙂