Kadınlar Duysun

Yay Burcu Ekim 2018 Yorumu

30.09.2018
10.299
Yay Burcu Ekim 2018 Yorumu

YAY Burcu Ekim 2018 tarihinde çok istediğin bir şey gerçekleşmeyebilir. İstediğin ve elde edemediğin bir durum oluşuyor. Olmadı diye isyan etmemeli tam tersine şükretmelisin. Olmayan senin hayrınadır ve güzel gibi gördüğün şeylerin içinde gizli göz yaşları olduğunu unutma. Ayrılık yaşadıysan hırs haline getirip kederlenme. Parasal konularda yaptığın bir yatırım varsa ve sonuç alamadıysan üzülme. Şartları zorlamadan ilerlemen gereken bir süreçtesin. Hukuk, eğitim ve beklentiler konusunda zorlayıcı mücadeleler verebilirsin. Gelir ve kazancında bekleyip bir süre daha sabretmelisin. Hissel davranma ve uyum sağlamaya çalış. Birlik, düzen ve fikir birliği senin için şu dönemde çok önemli.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

09 Ekim 2018 Terazi Yeniayı etkileri ile belirlenen hedeflere doğru ilerleme kaydediliyor. Biraz ağır ilerliyorsun ama sağlam sonuçlar alacağına emin olmalısın. 24 Ekim 2018 Boğa Dolunayı etkileri ile para konularına takılıyorsun. Takılma ve acele etme. Acele ettiğin şeylere çoğunlukla geç kalıyorsun. Enerjini yavaşlatmalı, düşüncelerinle hayatına olumlu şekilde yön vermeye çalışmalısın.

Yay Burcu Ekim 2018 Aşk Yorumu

Yay Burcu aşk hayatında Ekim 2018’de geçmişle bağlarını kesmen gerekiyor. Geçmişle gelecek arasında kaldığın şeyler seni mutsuzluğa sürüklüyor. Kendine dönüp yüzleşmen ve neye ihtiyacın olduğunu sorgulaman gerekiyor. Yarınınla ilgili ne planlıyorsun, ne şekilde ve kimle devam etmek istiyorsun? bunları düşünerek bir karar almalısın. Yanı sıra partnerine kendini ifade edemediğini düşünüyorsan bununla ilgili çalışmalar yapacaksın. Güç, güven veren bir ilişki için karşı tarafa samimiyetle yaklaşmalısın. Sonuç her ne olursa olsun.

Yay Burcu Ekim 2018 Aile ve İlişkiler

Ekim 2018’de Yay Burcu aile ve ilişkilerinde yüzleşmeler yaşanıyor. Yaşanan aldatmalar ve aldanmalar konuşuluyor. İlişkilerde yaşanmış geçirilmiş konularla yüzleşiliyor. Görmezden geldiklerini görüyor, görmek istemediklerinle yüz yüze geliyorsun. Kaygı ve endişelerinden bu sayede arınacaksın. Sosyal çevrende yapılan bazı dedikodular da ortaya çıkacak. Bu zamandan sonra dedikoduculara yol verecek, hayatından sonsuza dek çıkaracaksın. Gördüğün hiçbir şey için üzülmemeli, tam tersine şükretmelisin.

Yay Burcu Ekim 2018 Sağlık

Yay Burcu sağlığı Ekim 2018’de daha iyi. Dinlenmen gerekiyor. Planlı ve programlı hareket etmeye çalış. Akıl sağlığın çok önemli. Düşüncelerini koruduğunda yaşamına olan yansıması da çok güçlü oluyor. Zararlı alışkanlıkların varsa bırakmak için pek uygun bir dönemde sayılmazsın ancak azaltmayı denemelisin. Yanı sıra yapacağın sporla daha sağlıklı olacaksın.