Yay Burcu Ekim 2020 Yorumu

9.284
Yay Burcu Ekim 2020 Yorumu

Bu ay içinde üzerinize ekstra bir sorumluluk yüklenebilir bu sorumlulukların üstesinden gelebilmek için aynı konu hakkında tecrübeye sahip kişilerden destek alabilirsiniz. Resmi bir kurumdan beklediğimiz bir belge varsa bu belge elinize kısa süre içerisinde ulaşacaktır. Geleceğiniz için daha önceden planladığınız konuları hayata geçirmek için yeni adımlar atacaksınız. Yönetici gezegeniniz olan Jüpiter iyi bir konumda olduğu için eğlence alanlarınızda güzel değişimler olabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

1 Ekim 2020 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek ve geçmişte yapmış olduğunuz hataların farkına varabileceksiniz.

16 Ekim 2020 tarihinde Terazi burcunda Yeniay gerçekleşecek ve psikolojik olarak kendinizi rahatlayacağınız bir döneme girecek ve kendiniz için yeni çıkış yolları bulmaya çalışacaksınız.

31 Ekim 2020 tarihinde Boğa Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Maddi açıdan güzel bir haber alabilir, ödenmesi gereken borcunuz varsa bunu rahatlıkla ödeyebilirsiniz

ig: becca_reitz

Yay Burcu Ekim 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda sizi tedirgin eden konuları daha fazla ertelemek yerine bunlarla yüzleşme kararı alacaksınız. Partnerinize güvenmediğiniz birden fazla konu var. Zamanında siz ne kadar bu konuları konuşsanız da onun size karşı yaptığı açıklamalar sizi tatmin etmemiş, bu yüzden kendiniz açısından yeni önlemler almak isteyebilirsiniz. ilişkisi olmayan Yay burçları ise bu hafta içerisinde yeni bir ilişkiye başlamak için kendinizi yeterince hazır hissetmeyeceksiniz. Daha önce yaşamış olduğunuz ilişkinizin kalıntılarını üzerinizden atarak yeni bir ilişkiye başlamak sizi daha rahat ettirecektir.

Yay Burcu Ekim 2020 Aile ve İlişkiler

Aile içerisinde uzun zamandan beri çözülmeyi bekleyen konular var her nedense anne veya babanız bu konuların açılmasını bir türlü istemiyor ve sürekli ertelemeye çalışıyor. Bu ay içerisinde bu durumu çözmek isteyecek ve açık ve net bir şekilde bütün sorunların konuşulmasını sağlayacaksınız. Arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlaşılmalardan kaynaklı gerginlikler olduysa bu durumu düzeltmek için tekrar iletişime geçebilirsiniz.

Yay Burcu Ekim 2020 Sağlık ve Kariyer

Sağlık problemlerinizi ilgilendiren konularda aceleci kararlar almamalı ve her duyduğunuz şeyi uygulamaya çalışmayın. Bu ay içerisinde üst bacaklarınızda hafif ağrılar oluşabilir, fakat bunlar sizi endişelendirmesin. Kariyerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız biraz daha bakış açınızı değiştirmeniz gerekebilir yeni eğitimler alarak farklı ve yaratıcı projeler ortaya çıkarabilirsiniz. İşiniz ile alakalı hakkınızın yendiğini hissettiğiniz konunun aslında sizin düşündüğünüz gibi olmadığını anlayacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.