Yay Burcu Ekim 2022 Yorumu

2.200
Yay Burcu Ekim 2022 Yorumu

23 Ekim 2022 tarihinde Venüs, Akrep burcuna geçiş yapacak. Yalnız kalmak istediğinizi fark edebilirsiniz. Meditasyon yapma gibi bir düşünceniz varsa eğer bunu gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Başkalarına yardım ermenekten bu dönem içerisinde oldukça keyif alacaksınız.

29 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Akrep burcuna geçiş yapacak. Karar vermek bu dönemde sizi zorlayacak olan durumlar içerisine girmeyecek. Sezgilerinize güvenecek, içinizden geldiği gibi davranmak isteyeceksiniz.

2 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Başak burcunda ileri hareketine başlayacak. Kendi hakkınızda kararlar almanız gerekebilir. Bu kararları alırken de çevrenizde güvendiğiniz kişilere danışmak isteyeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

9 Ekim 2022 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. İşlerinizi yoluna koymak için önünüzde daha çok zaman olduğunu anlayacaksınız. Yatırım yapma gibi bir düşünceniz varsa da bununla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan yeteri desteği aldığınıza emin olabileceksiniz.

25 Ekim 2022 tarihinde Akrep burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek. Farkındalığınız giderek artmaya başlayacak. Kısa süreli bir tatile çıkabilir, kendinizi rahatlatmak için çaba sarf edebilirsiniz.

Yay Burcu Ekim 2022 Aşk Yorumu

8 Ekim 2022 tarihinde Mars, Neptün ile kare açı yapacak. Ani bir karar alarak ilişkiyi riske atmamalısınız. Beklenmedik sorunlar yüzünden kendinizi suçlu hissedebilirsiniz. Eşinizin sizin için endişelendiğini anlayacak ve bunu için sevineceksiniz.

30 Ekim 2022 tarihinde Mars, İkizler burcunda retro yapacak. Önemli ilişkiler kurabilir, partnerinizle aranızda sorunlar varsa bunları halletmeye çalışacaksınız.

11 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Terazi burcuna geçiş yapacak. İlişkisi olmayanlar ise bu dönem içerisinde sizi rahatlatacak olan yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Yay Burcu Ekim 2022 Aile ve İlişkiler

19 Ekim 2022 tarihinde Güneş, Venüs ile kavuşumda olacak. Arkadaşlarınızla birlikte yeni planlamalar yapabilirsiniz. Sizinle birlikte yeniliklere açık olmaya çalışacaklar. Tatile çıkma gibi bir düşünceniz var ise bunu gerçekleştirmeye çalışacaksınız.

28 Ekim 2022 tarihinde Jüpiter, Balık burcuna geçiş yapacak. Hareketli bir sürece girdiğiniz için aile içerisinde yeni kararlar almanız söz konusu olmaya başlayabilir. Evinizin içerisinde yenilikler yapacak, ailenizle birlikte yatırım yapma düşüncelerini konuşacaksınız.

Yay Burcu Ekim 2022 Para ve Kariyer

8 Ekim 2022 tarihinde Plüton düzelecek. İşlerinizi yoluna koymak için güzel bir zaman. Geçmişte yapmış olduğunuz hataları telafi etmek için elnizden geleni yapmaya hazır olacaksınız. Karlı projelere adım atabilir ve bu doğrultuda maddi birikiminizi kuvvetlendirebilirsiniz.

23 Ekim 2022 tarihinde Satürn, Kova burcunda ilerliyor. İşinizle ilgili yeni eğitimlere katılabilir, kendinizi bu alanda geliştirebilirsiniz. Kazançlarınızı kontrol altına almak isteyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.