Kadınlar Duysun

Yay Burcu Eylül 2018 Yorumu

23.08.2018
6.849
Yay Burcu Eylül 2018 Yorumu

YAY Burcu Eylül 2018 tarihinde geleceğinle ilgili planlarına odaklanıyorsun. Kendini ifade etmek istediğin alan ve ortamlarda cesurca hareket ediyor, isteklerin konusunda konuşmaktan çekinmiyorsun. Yeni bir iş ile ilgili planladığın şeylere dair araştırma içindesin. Hayatındaki isteklerin konusunda ne kadar kararlısın bunu sorgulamalısın. Kararsız olduğun şeylerden arınırsan, yaşam yolunu açabilir, güç ve güven kazanabilirsin. Aşk ve ikili ilişkilerde yersiz kuruntular yapabilirsin. Aile ilişkilerinde yapmak zorunda olduğun fedakarlıklar var.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

09 Eylül 2018 Başak Yeniayı etkileri değişmeyen şartları değiştiriyor. Bir süre kendini huzursuz hissedebilirsin. İş, kariyer ve kazanç konusunda sabırlı olmaya özen göstermelisin. 25 Eylül 2018 Koç Dolunayı etkileri kendini geliştirmek istediğin şeyler konusunda sana yeni fırsatlar sunuyor. Bu süreçte kafana koyduğun her şeyi yapmamaya, seçici olmaya özen göstermelisin.

Yay Burcu Eylül 2018 Aşk Yorumu

Yay Burcu aşk hayatı Eylül 2018’de eleştiriye pek açık değil. Seni kıskandığını ve başkalarına senin hakkında konuştuğunu düşündüğün birine karşı sert tutum sergiliyorsun. Özel hayatını da olumsuz yönde etkileyen bu kişiyi hayatından çıkarıyorsun. Bekarsan ve aşka ihtiyaç duyuyorsan ay ortasından sonra hayatına çekmek istediklerini çekeceksin. Kalbinde biri varsa onunla yeni bir ilişkiye başlayabilirsin. Evlilik hayatın varsa eşinle birlikte planlı ve programlı şekilde ilerliyorsun. Birlikte kurduğunuz hayalleriniz için daha çok çalışıyorsunuz.

Yay Burcu Eylül 2018 Aile ve İlişkiler

Eylül 2018’de Yay Burcu aile ve ilişkilerinde kardeş ve yakınlarla açık olan aralar kapanıyor. Anlaşmazlıklar ve alınan tavırlar son buluyor. Seni anlamak için adım atan yakınlarına kapattığın kapıları açıyorsun. Burcun bu ay kimseye kin beslemeyeceğini söylüyor. Maddi konularda karamsarlığın ve kaybettiğini düşündüğün şeyler olabilir. Geçmişle bu yönde olan enerji alanını kesmelisin. Geçmişi düşünürsen yarınla ilgili beklentiye giremezsin. Kendine duyduğun güven doğrultusunda ilerleyeceksin.

Yay Burcu Eylül 2018 Sağlık

Yay Burcu sağlığı Eylül 2018’de oldukça güçlü. Ancak aileden birinin sağlık problemiyle ilgili yoğun şekilde fedakarlık yapman gerekiyor. İhtiyacı olan bu insanla ilgili yakından ilgileniyor, yapılması gereken ne varsa düşünmeden yapıyorsun.