Yay Burcu Eylül 2020 Yorumu

6.279

Olaylara bakış açınızı değiştirmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Sizin hakkınızda söylenen herşeye kulak asmamaya çalışmalısınız.

Yay Burcu Eylül 2020 Yorumu

Gergin zamanları geride bırakmak için biraz kendinize zaman ayırmanız gerekecek. Kafanızın içinde durmadan kurduğunuz olaylardan uzaklaşmaya ihtiyacınız var. Siz olumsuz yaklaştığınız zaman ardından gelecek olan olaylara da ister istemez olumsuz yaklaşıyorsunuz. Hayatınızı istikrarlı bir şekilde devam ettirebilmeniz için aldığınız kararların arkasında durmanız gerekiyor. Zaman zaman sizi tedirgin eden insanlar karşınıza çıkabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Eylül 2020 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek ve sabrınızın ve dayanıklılığınızın sınanacağı bir Dolunay yaşayacaksınız. Sizin tahminlerinizin dışında gelişen bir kaç olay canınızı sıkabilir.

17 Eylül 2020 tarihinde Başak burcunda Yeniay gerçekleşecek ve hedeflerinizin hemen hemen hepsi para kazanmanız ile ilgili ise yeni fırsatla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi güvence altına almak için yeni planlama yapmak isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Eylül 2020 Aşk Yorumu

Partnerinizle anlaşamadığınız konular üzerine düşünmek isteyebilirsiniz. Siz her ne kadar sorunları bu sıralar görmek istemesenizde onun size karşı yaptığı bazı davranışlar karşısında suskunluğunuzu koruyamayabilirsiniz. İlişkinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi için kendinize ve partnerinize nefes aldırmanız gerek. Siz her ne kadar bazı konuları hiç çözemeyeceğinizi düşünsenizde durum bu şekilde değil ve sizde bunun yakın bir süre içerisinde farkına varabileceksiniz.

Yay Burcu Eylül 2020 Aile ve İlişkiler

Aile içerisinde maddiyattan kaynaklanan bazı sorunlar var. Anne veya babanızın size destek amaçlı vermek istediği bir para varsa buna karşı çıkan bir kişi olabilir. Siz karşınızda kim olursa olsun haksızlığa ve fesatlığa gelemeyen bir karaktere sahipsiniz bunun da karşılığını güzel bir şekilde alabileceksiniz. Yakın arkadaşınızla aranızda bir gerginlik varsa bu ay içerisinde son bulacak ve karşılıklı bir şekilde konuşarak tam olarak neye kırıldığınızı konuşabileceksiniz.

Yay Burcu Eylül 2020 Sağlık ve Kariyer

İş hayatınızda değiştirmeniz gereken önemli konular var. Partnerinizle ortak bir iş yapma planınız varsa eğer bu durumun kariyeriniz için ne kadar doğru bir adım olup olmadığını biraz daha düşünmeniz lazım. Yeni insanlarla tanışabilir ve onlar sayesinde farklı iş seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Kronik bir rahatsızlığınız varsa eğer bu ay tekrar gün yüzüne çıkabilir bu yüzden kendinize biraz daha dikkat etmeniz gerekecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.