Yay Burcu Eylül 2022 Yorumu

2.266
Yay Burcu Eylül 2022 Yorumu

15 Eylül 2022 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı yapacak. İşiniz sizi bunaltıyor yada mutsuz ediyorsa bu durumdan kurtulmak için yeni çözüm yolları bulmayı tercih edebilirsiniz. İş yerinizde iletişim kazaları söz konusu olmaya başlayabilir. Teknolojiyle ilgili sorunlarınız varsa bunları halletmek isteyeceksiniz. Sizin için önemli olan bilgileri yedeklemeyi unutmayın.

30 Eylül 2022 tarihinde Merkür, Neptün ile karşıt açı gerçekleştirecek. Yanlış anlaşılmaya neden olan bir konuyu detaylı bir şekilde irdelemek isteyeceksiniz. Üzerinde çalıştığınız projeler var ise bu projeleri tamamlamak isteyeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Eylül 2022 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Evinizin içerisinde zaman geçireceksiniz. Dinlenmek size oldukça iyi gelecek. İşten güçten uzak kalacak, kendinize zaman ayıracaksınız. Size yakın birinden destek almak isteyeceksiniz.

26 Eylül 2022 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Duygularınızı kontrol etmeniz gereken bir dönem olacak. Kardeşlerinizle aranızda ufak tefek sorunlar var ise de bunları halletmeye çalışacaksınız.

Yay Burcu Eylül 2022 Aşk Yorumu

23 Eylül 2022 tarihinde Güneş ve Merkür Terazi burcunda kavuşuyor. Aşk hayatınızda uyumsuzluklar varsa bu uyumsuzlukları çözmek isteyeceksiniz. Parterinizle konuşmak size bu süreçlerde iyi gelmeye başlayacak. Açık sözlü olmanın nimetlerinden yararlanacaksınız.

26 Eylül 2022 tarihinde Merkür ve Venüs Terazi burcunda kavuşuyor. Eski sevgiliniz sizinle iletişime geçebilir. İlişkiniz yok ise yeni bir ilişkiye başlama kararı alabilirsiniz. Romantik bir ilişki içerisine dahil olabilir ve aşk hayatınızda kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

Yay Burcu Eylül 2022 Aile ve İlişkiler

29 Eylül 2022 tarihinde Venüs, Terazi burcuna geçiş yapacak. Sosyal hayatınızda yaşanan gerginlik son bulacak. Arkadaşlarınızdan sonuna kadar destek göreceksiniz. Zaman zaman ekip çalışmalarına dahil olabilir, kendinizi bu alanlarda geliştirebilirsiniz. Uyumlu bir arkadaş çevresi ile karşılaşacaksınız.

23 Eylül 2022 tarihinde Güneş, Terazi burcuna geçiş yapacak. Aile içerisinde yaşanan anlaşmazlık varsa bunu da konuşmak isteyeceksiniz.

Yay Burcu Eylül 2022 Para ve Kariyer

5 Eylül 2022 tarihinde Venüs, Başak burcuna geçiş yapacak. İş yerinizde hızlı kararlar alacağınız bir dönem olacak. Yeni projelere adım atacak, rakipleriniz varsa sonuna kadar bunlarla mücadele edeceksiniz.

10 Eylül 2022 tarihinde Merkür, Retro yapacak. İşinizle ilgili gecikmeler söz konusu olmaya başlayabilir. İşinizdeki sorunları gözden geçirip, detaylarda kendinizi boğulmuş hissedebilirsiniz. Sizin için oldukça iyi bir dönem olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.