Yay Burcu Eylül Ayı Yorumu

1.032
Yay Burcu Eylül Ayı Yorumu

5 Eylül’de Venüs Başak burcuna giriyor ve 29 Eylüle kadar bu burçta seyahat ediyor. Bu harika bir etki, üstlerle ilişkileriniz çok iyi olacak, desteklerini yanınızda hissedeceksiniz ve terfiler söz konusu. Bunun yanı sıra işini değiştirmek isteyenler ve iş arayanlara da aynı şekilde müjdeli haberlerim var. Venüs yeni işler bulmanız konusunda inanılmaz destekler sağlayacaklar. Toplum önünde daha çok görünür olacaksınız, statünüzde yükseliş meydana gelecek.

9 Eylül’de Balık burcunda dolunay meydana gelecek. Bu dolunay genel anlamda iyi etkilere sahip, evinizi değiştirmek, yeni ev almak, satmak için koşullar sizden yana olacak. Bunun yanı sıra finansal anlamda özellikle eve ait harcamalar için gerekli desteği de bulabileceksiniz. Yalnız dikkat edilmesi gereken tek konu sanırım şu; evinizdeki su tesisatıyla ilgili minik bir problem çıkabilir, dikkatli olmanızda yarar var.

13 Eylül’de Mars burcunuza giriş yapacak ve 26 Ekime kadar bu burçta seyahat edecek. Bu, gücünüzü yönlendireceğiniz alanın kendi kişisel yetenekleriniz ve motivasyonlarınızla ilgili olabileceğine işaret eder. Uyku dönemi sona erdi arkadaşlar, artık harekete geçme, girişimlerde bulunma, yaşamınızda hız katma zamanı! Bu sizler için süper bereketli bir dönem, iyi kullanın. Yalnız sakarlıklar ve minik kazalara da dikkat edin, işin içinde Mars var sonuçta. Daha dışa dönük, hareketli olacak, sınırları zorlama isteğiyle dolup taşacaksınız. Cinsel anlamda da tam performans sergileyeceğiniz bir dönemde olacaksınız.

24 Eylül’de Terazi burcunda yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ay biraz gergin etkilere sahip, dostluklarınızın, arkadaşlıklarınızın bir nevi testten geçeceği bir zaman olacak. Bir dostunuzla aranızda parayla ilgili bir mevzu oluşabilir, ödeme veya borçlarla ilgili bir durum ortaya çıkabilir. Bu konuyla ilgili olası bir sorunu çok fazla büyütmekte yarar var. Bunun yanı sıra hayatınıza yeni arkadaşlar katılabilir fakat yeni tanışacağınız kişilerin iyi niyetli olup olmadığına dikkat etmenizde yarar var. Yeni ayla beraber kariyerinizi ilgilendiren konularda bir fırsatla veya şansla karşılaşabilirsiniz.

29 Eylül’de Venüs Terazi burcuna giriş yapacak ve 23 Ekime kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar, sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan bol fayda ve destek görecek, daha sosyal olacak, yeni sosyal ortamlara girecek, yeni insanlarla tanışacaksınız. Eğlenceyi hayatınızda daha ön plana almaya başlıyorsunuz, parti, davet, konser gibi etkinliklere çok daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Yalnız olanlar yeni girecekleri sosyal ortamlarda minik flörtlere başlayabilirler. Veya arkadaşları için çöpçatanlık yapabilirler. Dostlarınız ve arkadaşlarınızla aranızda çıkabilecek olası problemlerin üstesinden çok daha rahat gelebileceksiniz. îş hayatında gelirlerinizi arttırabilecek, umut ettiğiniz şeylerin gerçekleşmesi için güzel destekler alabileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.