Yay Burcu Haziran 2020 Yorumu

6.602

Başkalarının yapmış olduğu hatalardan dolayı kendinize yüklenmemelisiniz. Herşeyi olduğu gibi kabullenmeli ve kendinizi boş yere cezalandırmaktan vazgeçmelisiniz.

Yay Burcu Haziran 2020 Yorumu

Size karşı önyargılı olan insanlarla tartışmanıza gerek yok. Bu durumlar sizi fazlasıyla olumsuz etkileyebilir bu yüzden olabildiğince geri durmanız lazım. Yakın çevrenizden birisi size önemli sırrını verebilir bunu kimseye söylememelisiniz. Sevdiğiniz bir arkadaşınızla aranız bozuksa bunu düzeltmeye çalışmalısınız. Gurur yapmanın kimseye faydası yok. Empati kurarak ve birbirinizi dinlemeye çalışarak bu sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Haziran 2020 tarihinde sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşecek ve üzerinize vazife olmayan işleri yüklenmemelisiniz. Olayları biraz zamana bırakmalısınız ve olacak olanları sakin bir şekilde izlemelisiniz. Aksi halde huzursuz olabilirsiniz.

21 Haziran 2020 Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek ve yapmış olduğunuz planlarda bazı aksaklıklar ortaya çıkabilir.

Yay Burcu Haziran 2020 Aşk Yorumu

25 Haziran 2020 tarihinde Venüs ileri hareketine dönecek ve isteklerinizle aşk hayatınızda yaşadığınız şeyler farklı olabilir. İçinizde yaşamış olduğunuz bu ikileme bir çözüm bulmanız lazım. Partnerinize gereksiz yere yüklenmektense ilk önce kendi içinizdeki dengeyi bulmanız lazım. Aşk hayatınızda yaşadığınız olumsuzlukların içerisinde kaybolmak yerine olayların dışında kalmaya çalışın.

Yay Burcu Haziran 2020 Aile ve İlişkiler

Yeni arkadaşlar edineceksiniz ve bu sayede farklı kültürler öğrenecek ve yeni fikirler edineceksiniz. Bu yeni arkadaşlıklar size oldukça iyi gelecek ve yeni enerjiye sahip olacaksınız. Ailenizle birlikte ortak bir işe girmek isteyebilirsiniz. Bu iş size oldukça iyi gelecek ve maddi anlamda da rahatlama yaşayacaksınız. Anne veya babanızın sizinle konuşmak istediği bir konu olabilir. Bu yüzden olabildiğince onları anladığınızı belirtmelisiniz. Sizin düşüncelerinizi oldukça önemsiyorlar.

Yay Burcu Haziran 2020 Sağlık ve Kariyer

İş hayatınızda bugüne kadar zorlandığınız olaylardan çıkarmış olduğunuz dersleri düşünün ve karşınıza çıkan zorluklarla bu şekilde mücadele etmeye çalışın. Kariyerinizde bazı değişiklikler olabilir bunlara kolaylıkla ayak uydurabileceksiniz. Maddi açıdan şanslı bir aya giriyorsunuz, sağlığınız için para harcamanız gereken durumlar varsa bunları kolaylıkla yapabileceksiniz. Yakın zaman içerisinde doktor kontrolüne gidip değerlerinizi ölçtürmerlisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.