Yay Burcu Haziran 2021 Yorumu

3.449
Yay Burcu Haziran 2021 Yorumu

11 Haziran 2021 tarihinde Mars, Aslan burcuna geçiş yapacak. Uzun zamandan beri plandığınız bir tatil varsa bunu gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Yurtdışı ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Sizden uzak yerde yaşayan akrabalarınız varsa onlarla görüşmek isteyeceksiniz.

20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda geri hareketine başlayacak. Bu dönemde kendinize vakit ayırmak isteyeceksiniz. Dinlenmek ve sevdiğiniz insanlarla vakit geçirmek size iyi gelecek.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Haziran 2021 tarihinde İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. Aşk hayatınız ile ilgili sorunlar yavaş yavaş son bulmaya başlayacak. Ciddi bir ilişki kurmak istiyorsanız eğer bunun için partnerinizle konuşmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizle olan iletişiminize dikkat etmeniz gerekebilir.

24 Haziran 2021 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Maddi durumunuzu iyileştirmek için yeni atılımlar da bulunmak isteyebilirsiniz. Yapabileceklerinizin farkına varacaksınız.

Yay Burcu Haziran 2021 Aşk Yorumu

25 Haziran 2021 tarihinde Neptün, retro hareketine başlayacak. Aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz kırgınlıklar bu tarihlerde tekrar ortaya çıkabilir. Kendinizi bu konularda affetmeye çalışacaksınız. Özlem duyduğunuz bir ilişki varsa bununla ilgili yeni bir karar alabilirsiniz.

27 Haziran 2021 tarihinde Venüs, Aslan burcuna geçiş yapacak. Birlikteliğiniz yok ise size iyi gelecek olan bir flörtleşmeye başlayabilirsiniz. Partneriniz ile birlikte daha çok zaman geçirecek ve tatile çıkacaksınız.

Yay Burcu Haziran 2021 Aile ve İlişkiler

2 Haziran 2021 tarihinde Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Ailenizle olan ilişkiniz giderek derinleşecek. Birbirinizin sorunlarını dinleyeceksiniz. Anne ve babanızdan maddi manevi destek görebileceksiniz.

3 Haziran 2021 tarihinde Merkür ve Neptün kare açı içerisinde olacak. Arkadaş çevreniz ile olan iletişiminize dikkat etmeniz gerekebilir. Yanlış anlaşılmalardan dolayı aranızda sorunlar çıkabilir. Sosyalleşmek isteyeceğiniz bir dönem olacak ve yeni insanlarla tanışmak isteyeceksiniz.

Yay Burcu Haziran 2021 Para ve Kariyer

1 Haziran 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Daha önceden planlamış olduğunuz bir iş görüşmesi ile değişim yaşayabilirsiniz. İş yerinizde çalışanlarınız veya çalışma arkadaşlarınızın sizin hakkınızda olumsuz yorumlamalar yaptığına şahit olabilirsiniz.

4 Haziran 2021 tarihinde Mars ve Plüton karşıt açı oluşturacak. Maddi anlamda sizi zorlayan durumlar var ise bunları düzeltmeye çalışacaksınız. Ödeme yapmanız gereken yerler var ise bunlarla ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.