Yay Burcu Haziran 2022 Yorumu

3.376
Yay Burcu Haziran 2022 Yorumu

28 Haziran 2022 tarihinde Neptün retro hareketine başlayacak. Kendinizi bu dönemde fazlasıyla hassas ve duygusal hissedebilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz olayları düşünecek ve çocukluğunuz da yaşamış olduğunuz anıları hatırlayacaksınız.

12 Haziran 2022 tarihinde Venüs ve Uranüs Boğa burcunda Kavuşum içerisinde olacak. Kendi içinizde almanız gereken kararlar var ise bunlara odaklanmak için oldukça güzel bir döneme adım atıyorsunuz. Çevrenizdeki insanların desteğini aldıkça daha da mutlu olacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Haziran 2022 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aşk hayatınızda kendinizi bu sıralar biraz savunmasız hissedebilirsiniz. Fakat duygularınızı rahat bir şekilde ifade edeceksiniz. Dış görünüşünüz de yapacak olduğunuz değişiklikler sayesinde partnerinizin dikkatini çekmeye başlayacaksınız.

29 Haziran 2022 tarihinde Yengeç burcuna Yeni Ay gerçekleşecek. İlişkileriniz giderek aktif olmaya başlayacak. İlişkinizdeki sorunlar yok olacak ve yerini huzura bırakacak. Duygusal olarak kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Yay Burcu Haziran 2022 Aşk Yorumu

13 Haziran 2022 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. İlişkinizdeki problemleri düşünecek, partnerinize daha yakın olmaya çalışacaksınız. Partnerinizle birlikte ayrı kalıyorsanız, bu ayrılığı bitirme kararı alabilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz şeylerden çok fazla şey öğrendiğinizi hissedeceksiniz.

14 Haziran 2022 tarihinde Mars ve Kiron kavuşum içerisinde olacak. Aşk hayatınızla ilgili konularda biraz kırılgan olabilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz olumsuz aşkları düşünecek, bunun üzerine yeni kararlar alacaksınız.

23 Haziran 2022 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Yeni bir ilişkiye başlamak için kendinizi oldukça şanslı hissedeceksiniz. Birlikte çalıştığınız bir kişiden fazlasıyla etkilendiğinizi düşünebilirsiniz.

Yay Burcu Haziran 2022 Aile ve İlişkiler

4 Haziran 2022 tarihinde Satürn retro hareketine başlayacak. Ailenizle birlikte uzun vadeli planlamalar içerisine girebilirsiniz. Geçmişten gelen konuları masaya yatıracak ve bunları teker teker konuşmak isteyeceksiniz.

21 Haziran 2022 tarihinde Güneş Yengeç burcuna geçiş yapacak. Yakın bir arkadaşınızla aranızda sorun var ise bu problemi çözmek için çaba sarf edeceksiniz. Size olan güvenini yerine getirmek için yoğun bir çaba içerisine girebilirsiniz

Yay Burcu Haziran 2022 Para ve Kariyer

1 Haziran 2022 tarihinde Merkür Satürn ile kare açı yapacak. İş ortamınız da yaşanan sorunlar son dönemlerde kafanızı karıştırabilir. Teknoloji ile daha iç içe olacak ve iletişiminize dikkat etmeye çalışacaksınız. Zaman zaman projelerde aksaklıklar gözükebilir.

3 Haziran 2022 tarihinde Merkür Boğa’da düzelecek. Kariyerinizde yapmış olduğunuz hataları düşünecek ve bu hataları doğru bir noktaya çekmek için çaba sarf edeceksiniz. İşlerinizi düzeltmek isteyebilir, yeni programlar gerçekleştirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.