Yay Burcu Haziran Ayı Yorumu

9.864
Yay Burcu Haziran Ayı Yorumu

Yay Burcu Haziran 2016 iş ve para alanına farklı bakış açısı getirebilir. Özellikle kendi işini yapmayanlar ve yaptıkları işten keyif almayanlar bu ay itibariyle işine son verebilir. Keyif aldığınız işi yapmak için kendinize yeni hedefler belirliyor gibisiniz. Alt yapınızın ve cesaretinizin yeterli olması halinde gerçekleştirebileceğiniz bu durum, maddi durumunuzu da kapsıyor. Çevrenizde sizi destekleyen ve yardımcı olmak isteyenler var. Partneri olanların ise, bu konuda fikir çatışmalarına girmeleri söz konusu. Düzenin bozulması, işlerin ters gitme korkusu partnerinizi endişelendirebilir. Anlayışlı davranmanız, ağırdan almanız gereken zamanlar yaşayabilirsiniz. Kariyeriniz konusunda şansınız ortalamanın üstünde diyebiliriz. Yani şansın yanı sıra, sizin yetenekleriniz ve cesaretinizin önem kazandığı noktadasınız.

Haziran 2016 Yay Burcu aşk hayatı tamamen kendi tutumu doğrultusunda ilerliyor. Birlikteliğiniz var ise, korumak ve nasıl ilerleyeceğine karar vermek elinizde. Duygularınız sizi en iyi şekilde yönlendirecektir ama seviyorsanız vazgeçmemelisiniz. Çevrenizde sizin mutsuzluğunuzu isteyen insanlar var. Sevdiğinize olan güveniniz, ilişkinize yön vermenizde en büyük etken. Davranış ve tutumunuz tamamen bununla alakalı. Etraftaki muhalefetleri duymazdan gelmeli, özel hayatınıza kimseyi sokmamalısınız. Haziran ayı itibariyle sorunları önemli ölçüde atlatabilirseniz, önümüzdeki dönemler için aşk evinizde şansınız yüksek görünüyor. Partneri olmayan yaylar bu zamanlarda işiyle ilgili ve etrafında olup bitenleri tümüyle kaçırıyor. Emin olmadığınız geçici duygulara kapılmak istemiyorsunuz.

Yay Burcu Haziran 2016 sağlığı konusunda biraz hassas. Gerek iş, gerek özel hayat olsun yaşayabileceğiniz zorluklar sizi biraz yorabilir. Ruhunuzu dinlendirmeli, gereksiz hırslardan kaçınmalısınız. Yüksek enerjiniz sayesinde bir anda birkaç işi birden yapma özelliğine sahipsiniz. Ancak bu durum farkında olmadan size zarar veriyor. Kendinizi daha fazla yıpratmak ve hızlı yaşlanmaya sebep olmak istemiyorsanız buna bir son vermelisiniz.

Yay Burcu Haziran 2016‘da eğitim konusunu düşünebilecek durumda değil. İşlerinizden başınızı kaldıramıyorsunuz. Kitap okuma alışkanlığınız dışında eğitime vakit ayıramayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.