Yay Burcu Kasım 2016 Yorumu

21.310
Yay Burcu Kasım 2016 Yorumu

YAY Burcu Kasım 2016’da kendinden son derece emin davranışlarda bulunuyor. Tüm hayal kırıklıklarını arkanızda bırakıyorsunuz. Tamamen ileriye odaklısınız. Yay burcu iş, kariyer alanında da yükselişe geçiyor. Önemli iş adamları ile yeni projelere imza atabilirsiniz. Karar vermekte zorlandığınız konuları bir süre ertelemenizde fayda var. Yay burcu özel yaşantısı geçmişten gelen eski konularla huzur kaçırabilir. Mutluluğunuzu çekemeyen bazılarının özellikle yaptığı şeyleri görmezden gelerek yolunuza devam edin. Evli yay burçları eşleriyle birbirleri üzerine üstün olma yarışına girebilir. Yanlışlar karşısında düşüncenizi çekinmeden belirtiyorsunuz. Bununla birlikte büyük oranda sakinliğinizi koruyacağınız bir Kasım geçireceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Kasım 2016 Dolunay zamanı sakin kalamayabilirsiniz. Sabırlı davranmanız gereken bu zamanda, yanlış kararlar vermemek adına sessiz kalmayı tercih etmelisiniz. 29 Kasım 2016 Yeniay, yay burcu iş hayatına güzel fırsatlar tanıyor. Bu tarihlerde yeniayın size sağladığı enerjiyi doğru yönde kullanmaya çalışın.

Yay Burcu Kasım 2016 Aşk Hayatı

Yay Burcu Kasım 2016 aşk hayatı, ilişkisi olmayan yaylara önemli başlangıçlarla geliyor. Size uyum sağlayabilecek,, düşünce tarzınızın örtüştüğü yeni insanla hayatınızı devam ettirme fırsatı bulabilirsiniz. Önemli olan doğru başlangıçlar yapmak ve karar alırken acele etmemek. Kendinizi ifade edebildiğiniz ölçüde mutlu oluyorsunuz. Karşı cinsin duygu ve düşünceleri sizin için önemli. Kendi düşüncelerinizin de ne derece önemsendiği ilişkinin gidişatını etkiliyor. Evli yaylar var olan sevgisini eşlerine göstermekte zorlanabilirler. Geçici ve heyecanlı ilişkilerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Yay Burcu Kasım 2016 Aile

Kasım 2016 Yay Burcu aile ve ilişkilerinde teslim oluyor. Kendinizi üzmemek adına geri planda kalıyorsunuz. Aile içi değerlendirme ve toplantılarda fikirlerinizi açık açık belirtmek yerine, dinlemeyi tercih edeceksiniz. Sorunlarla karşılaşmamak için bazı konuların gizli kalmasının daha iyi olacağı görüşündesiniz.

Yay Burcu Kasım 2016 Sağlık

Kasım 2016 Akrep Burcu sağlığına özellikle ayın 2. yarısında dikkat edilmeli. Gerilen sinirleriniz ve stresli ortamlar tansiyon probleminin ortaya çıkmasına neden olabilir. Finansal bazı beklentilerinizin yerini bulmaması sağlık kontrolünüzü ertelemenize sebep olmamalı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.