Kadınlar Duysun

Yay Burcu Kasım 2018 Yorumu

29.10.2018
7.965
Yay Burcu Kasım 2018 Yorumu

YAY Burcu Kasım 2018 tarihinde iş, kazanç alanında çok şanslısın. Bir işe girebilir, iş kurabilir ya da var olan işini geliştirebilirsin. Para kazanmak adına en güzel zamanlar diyebiliriz. Geleceğini bu dönemde yapacağın sağlam ve uzun vadeli çalışmalarla garanti altına alabilirsin. Aile kurmak, genişletmek için de güzel bir dönem sayılır. Ancak ikisini aynı anda gerçekleştirmek biraz zor olabilir. Daha sağlam temeller kurmak için bir konuyu ele alman daha sağlıklı olacaktır. Yapacağın yolculukların hepsinden olumlu sonuçlarla dönüyorsun. Beklediğin bir haber ay ortasına doğru geliyor. Bu haberle birlikte üzerinde çalıştığın işe hız veriyorsun. Kardeşlerle yapacağın yeni görüşmelerden etkili ve kesin sonuçlar çıkıyor. Birlikte güzel işler yapacaksınız. Ailenin desteğini alacağın güzel bir zamandasın.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

07 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri bir değişimi işaret ediyor. İşini, evini, çevreni veya bunlardan birini değiştirebilir, yeniden düzenlemeye gidebilirsin. Kulaktan dolma bilgilerle hareket etmiyor, kendi gözlemlerine dayanarak etkili değişimler yapıyorsun. 23 Kasım 2018 İkizler Dolunayı etkileri ile karşına çıkan farklılıklara önem veriyorsun. Daha esneksin ve bu sayede fırsatlardaki detayları kaçırmıyorsun.

Yay Burcu Kasım 2018 Aşk Yorumu

Yay Burcu aşk hayatı Kasım 2018’de var olan ilişkisini ilerletebilir, yuva kurabilir ya da var olan ailesini genişletme kararı alabilir. Özel hayat adına en güzel zamanlardan birindesin. Partnerine karşı anlayışlısın. Bir sıkıntı oluştuğunda birlikte çözmeyi tercih ediyor, kendi kendine kararlar almıyorsun. Bu da aranızdaki güven ve uyumun yükselmesini sağlıyor. Kendini de onu da arzu etmediğin durumlar içine sürüklemiyorsun. Aileni çevrendeki her şeyin önüne koymuş durumdasın. Bekarsan karşına hayatına yön verecek sağlam biri çıkabilir.

Yay Burcu Kasım 2018 Aile ve İlişkiler

Kasım 2018’de Yay Burcu aile ve ilişkilerinde güzel etkileşimler var. Aile büyükleri, kardeşler, kuzenler ve yakın çevrenin de içinde olacağı görüşmeler yapılıyor. Her konuda söz sahibisin ve fikirlerine önem veriliyor. Kendini iyi hissedeceksin. Birlikte alınacak yeni bir kararla farklı bir sürece girilecek. Arkadaş ve dost çevrendeki iletişimi daha fazla önemsiyorsun. Bazı planlarını yeniden gözden geçirecek gerekirse bir kısmını ertleyecek ya da iptal edeceksin. Herkesle her ortama girmiyor, son derece seçici davranıyorsun.

Yay Burcu Kasım 2018 Sağlık

Yay Burcu sağlığı Kasım 2018’de yeni sorunlar yaşamıyor. Hayatına getireceğin yeni düzenle ilgilisin. Stresten uzak durmaya çalışıyor ve büyük oranda bunu başarıyorsun. Kas hassasiyetin var. Bazı günler aşırı yorgunluktan kaynaklanan basit ağrılar hissedebilirsin. Bunu da dinlenerek halledeceksin. Psikolojindeki olumlu enerji yükselerek devam ediyor. Bunu korumaya çalış ve kilo kontolünü ihmal etme.