Yay Burcu Kasım 2022 Yorumu

2.983
Yay Burcu Kasım 2022 Yorumu

17 Kasım 2022 tarihinde Merkür, Yay burcuna geçiş yapacak. Hayatınızın bütün akışını değiştirmek isteyebilirsiniz. Meditasyon, yoga, terapi gibi ruhsal çalışmalarla ilgilenmek size iyi gelmeye başlayacak. Bu dönem içerisinde önemli olarak gördüğünüz ilişkilerde sarsılmalar söz konusu olmaya başlayabilir. Sezgilerinize kulak vermeli, karar alırken iyice düşünmeye çalışmalısınız. Manevi anlamda ihtiyaç duyduğunuz desteği rahatlıkla alacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Kasım 2022 tarihinde Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşecek. Ani karar alarak mevcut olan işinizden ayrılma düşüncesi içerisine girebilirsiniz. Yanınızda çalışan kişiler varsa bu kişilerle yaşamış olduğunuz sorunları görmezden gelmemeli, sorunları detaylı bir şekilde konuşmalısınız. Beklenmedik bir sağlık problemi ortaya çıkabilir.

24 Kasım 2022 tarihinde Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni başlangıçlar gündemde olacak. Gücünüzü ve yeteneklerinizi giderek fark etmeye başlayacaksınız. Risk alarak harekete geçebilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. İş hayatında farklı bir pozisyona geçiş yapabilirsiniz.

Yay Burcu Kasım 2022 Aşk Yorumu

8 Kasım 2022 tarihinde Güneş ve Merkür, Akrep burcunda kavuşum içerisinde olacak. Yalnız kalmak ve içinize dönmek isteyeceksiniz. Her ne var aşk hayatınızdaki süreçler sizi yorsa da bu dönem içerisinde kendi içinize kapanıp iç sesinizi dinlemeyi tercih edeceksiniz.

22 Kasım 2022 tarihinde Güneş, Yay burcuna geçiş yapacak. İlişkisi olmayanlar ise bu dönem içerisinde geçmişte yaşamış olduğunuz tutarsız ilişkileri aklımızdan çıkarmaya denemelisiniz. Öfkenizi bastırmalı ve eski sevgiliye kendinizden uzaklaştırmalısınız. Bitmeyen duygular yüzünden yeni bir ilişkiye başlamak da zorlanabilirsiniz.

Yay Burcu Kasım 2022 Aile ve İlişkiler

16 Kasım 2022 tarihinde Venüs, Yay burcuna geçiş yapacak. Kendinizi aileniz içerisinde oldukça iyi hissedeceksiniz. Sevecen ve uyumlu davranışlarınız sayesinde ailenizle daha yakın temas kurma şansını elde edeceksiniz. Çevrenizdeki insanlarla iyi ilişkiler kuracaksınız. Görünüşünüzde birden fazla değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

18 Kasım 2022 tarihinde Merkür, Venüs ile kavuşum içerisinde olacak. Yeni insanlarla tanışacak, onlarla sohbet ederek mutlu olacaksınız. Çevrenizde iyi bir izlenim bırakacaksınız.

Yay Burcu Kasım 2022 Para ve Kariyer

24 Kasım 2022 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda ileri hareketine başlayacak. İş hayatınızdaki gelişmeler sizi olumlu şekilde etkileyecek, maddi durumunuz da güzel bir gelişme olabilir. Bu sayede yeni bir ev alabilir veya mevcut evinizde de değişiklikler meydana getirmek isteyebilirsiniz. Alım – satım kira gibi durumlardan güzel kazançlar elde edeceksiniz. İşinizi evden yürütmeye gibi bir düşünceniz var ise home office gibi bir iş kurmak için adımlar atabilirsiniz. Maddi anlamda sizi zorlayan süreçleri geride bırakma kararı alacaksınız. Bu dönemde kendi gücünüzü fark edecek iş yaparken de bu gücünüzden yararlanacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.