Yay Burcu Mart 2021 Yorumu

3.365
Yay Burcu Mart 2021 Yorumu

21 Mart 2021’de Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Çocuklarınızla ilgilenerek onlarla farklı etkinlikler planlayabilirsiniz. Yeni tanıştığınız bir kişiyle derin bir arkadaşlık bağı oluşturacaksınız. Ortak iş fikirleri bu sıralar gündeminiz de olabilir.

22 Mart 2021’de Güneş ve Venüs birleşim içerisinde olacak. Durağanlıktan çıkacaksınız. Eğlenmek için yeni arayışlar içerisinde girebilirsiniz. Şimdiden tatil planları yapabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Mart 2021’de Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek, evinizin içerisindeki konular ön planda olacak. Konforunuzu arttırmak için dekorasyon değişikliği yapmak isteyebilirsiniz.

28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek, arkadaşlarınızla zaman geçireceksiniz. Çoklu bir şekilde toplanmalar olabilir. Girdiğiniz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Yay Burcu Mart 2021 Aşk Yorumu

4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızda zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Partneriniz sizin kişisel tercihlerinize karışabilir ve bu yüzden üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Karşı tarafın iş hayatında yaşamış olduğu gerginliği sizde hissedeceksiniz, biraz uzaklaşmak isteyeceksiniz. Aktif olarak içerisinde bulunduğunuz bir etkinlikte yeni birisi dikkatinizi çekebilir. O kişinin de size karşı aynı şeyler hissettiğini anlayacaksınız.

Yay Burcu Mart 2021 Aile ve İlişkiler

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Ailenizle daha çok ilgilenmeniz gereken bir durum söz konusu olabilir. Kendi hayatınızın zorluklarıyla mücadele ederken onların sorunlarını ihmal ettiğinizi fark edeceksiniz. Arkadaşlık ilişkileriniz her zamanki gibi iyi olacak. Çevrenizdeki insanlarla kurmuş olduğunuz iletişim sayesinde kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz. Yakın bir arkadaşınız yanınıza kısa süreli de olsa kalmaya gelebilir.

Yay Burcu Mart 2021 Sağlık ve Kariyer

3 Mart 2021’de Merkür ve Jüpiter birleşim içerisinde olacak. Kariyerinizde yeni bir yol oluşturacak anlaşma yapabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek ve ufkunuzu açmak için başvuracak olduğunuz eğitimler var. Düşüncelerinizi aktarmakta oldukça başarılı olacaksınız.

20 Mart 2021’de Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. İş hayatınız ile ilgili kurmak istediğiniz bir ortaklıkla ilgili kafanızda soru işaretleri oluşabilir. Zamanla bu tedirginliğinizin boş olduğunu anlayacaksınız. Stresten uzak durun baş bölgenizde ağrılar artabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.