Yay Burcu Mart 2022 Burç Yorumu

2.639
Yay Burcu Mart 2022 Burç Yorumu

10 Mart 2022 tarihinde Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Aile içerisinde daha fazla ilgi göstermeniz gereken bir kişiyle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Evden çalışma ortamı yaratacak, yapmanız gereken işleri planlı ve programlı bir şekilde ilerleme kararı alacaksınız.

18 Mart 2022 tarihinde Neptün, Kuzey ay düğümü ile sekstil açı yapacak. İç dünyanızda kendinizi yenilemeniz gerektiğini düşüneceksiniz. Duygusal anlamda patlamalar yaşayabilir, kendinizi ifade ederken fevri çıkışlar sergileyebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Mart 2022 tarihinde Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni bir eve taşınabilir, ev veya araba alma gibi düşünceniz varsa bunu hızlandırmak isteyebilirsiniz. Yatırımlarınızı en iyi şekilde değerlendirmenin yollarını arayabilirsiniz.

18 Mart 2022 tarihinde Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş hayatınızda daha fazla öne çıkmak isteyebilirsiniz. Mevcut olan pozisyonunuzda güzel bir yükseliş söz konusu olabilir. Yeni bir iş teklifi veya terfi alabilirsiniz. Kendinizi her zamankinden daha iyi hissetmeye başlayacaksınız.

Yay Burcu Mart 2022 Aşk Yorumu

27 Mart 2022 tarihinde Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Romantik ilişkiler yaşayacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Flörtleşebilir, kendi isteğinize göre yeni kişileri hayatınıza dahil etmek isteyebilirsiniz. Duygularınızı ilişkilerinize rahat bir şekilde ifade edeceksiniz.

2 Mart 2022 tarihinde Merkür ve Satürn Kova burcunda kavuşum yapacak. elinizde tutmaya çalışacaksınız. Yeni bir ilişkiye başlamanın zannettiğinizden daha kötü bir durum olmadığının farkına varacaksınız. Hayatınıza alacak olduğunuz kişi sizi heyecanlandırmaya başlayacak.

Yay Burcu Mart 2022 Aile ve İlişkiler

6 Mart 2022 tarihinde Venüs Kova burcuna geçiş yapacak. Yakın çevrenizle, kardeşlerinizle zaman geçirmek kendinizi güvende hissettirecek. Zor zamanlarınızda destek gördüğünüzün farkına varacaksınız. İletişiminiz kuvvetlenecek, kendinizi güzel bir şekilde ifade edebileceksiniz.

6 Mart 2022 tarihinde Mars Kova burcuna geçiş yapacak. Yakın çevrenizle hareketli bir dönem yaşayabilirsiniz. Zihinsel çalışmalarda bulunacak, kısa süreli seyahatler gerçekleştireceksiniz.

Yay Burcu Mart 2022 Para ve Kariyer

3 Mart 2022 tarihinde Mars, Plüton ve Jüpiter Oğlak burcunda kavuşacak. Kariyeriniz için almanız gereken kararları ertelememeye çalışmalısınız. İş yerinizde yaşamış olduğunuz gerginlikleri halletmek sizin için önemli bir konu haline gelmeye başlayacak.

5 Mart 2022 tarihinde Güneş ve Jüpiter, Balık burcunda kavuşacak. Maddi anlamda kaygılarınız varsa elinizden geldiğince bunları en aza indirgemeye başlayacaksınız. Daha tutumlu olabilir, gereksiz harcamalardan uzaklaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.