Yay Burcu Mart 2023 Yorumu

Yay Burcu Mart 2023 Yorumu

26 Mart 2023 tarihinde Merkür ve Kiron, Koç burcuna geçiş yapacak. Hem aşk hemde iş hayatınızda çok büyük şans ve fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Size iyi gelmeyen kişileri ve konuları hayatınızdan kesin olarak uzaklaştırma kararı alacaksınız.

28 Mart 2023 tarihinde Merkür ve Jüpiter, Koç burcunda kavuşacak. Duygusal anlamda size yük olduğunu hissettiğiniz bir konuyu kendinize yakın bulduğunuz bir kişi ile paylaşma kararı alacaksınız.

31 Mart 2023 tarihinde Venüs ve Uranüs, Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. Sağlığınızla ilgili konularda almanız gereken birkaç tedbiri ihmal etmeyin. Aksi halde ileride zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Mart 2023 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Kariyer, iş ve evinizle ilgili konular öne çıkmaya başlayacak. Bazı konularda hassas olabilir, söylenenleri yanlış anlayabilirsiniz. Evliliğinizde sorunlarınız varsa bunları sakin bir şekilde çözmek isteyeceksiniz.

21 Mart 2023 tarihinde Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Aşk hayatınızda size zarar veren durumları tespit edecek, bu durumları kendinizden uzak tutacaksınız. Hayatınızla ilgili önemli kararlar almadan önce olayları biraz akışına bırakmaya çalışın.

Yay Burcu Mart 2023 Aşk Yorumu

7 Mart 2023 tarihinde Satürn, Balık burcuna geçiş yapacak. Eşinizin veya sevgilinizin ailevi konularıyla ilgilenmek isteyeceksiniz. Özellikle ilişkinize yansıyan bir durum varsa bu durumu biran önce halletmeye çalışacaksınız.

19 Mart 2023 tarihinde Merkür, Koç burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızda oldukça mutlu olacağınız bir süreç başlıyor. Geçmişten gelen konuları yavaş yavaş geride bırakacaksınız. İlişkisi olmayanlar ise bu süreç içerisinde yeni bir ilişkiye başlamak sizin için biraz zor olabilir. Bu yüzden kendi başınıza zaman geçirmek size daha iyi gelecek.

Yay Burcu Mart 2023 Aile ve İlişkiler

17 Mart 2023 tarihinde Güneş ve Merkür, Balık burcunda kavuşum içerisinde olacak. İkili ilişkilerde gerginliklerden uzak durmayı tercih edin. Aile içerisinde oluşan gerginlikler yüzünden kendinizi zaman zaman suçlu hissedebilirsiniz.

23 Mart 2023 tarihinde Plüton, Kova burcuna geçiş yapacak. Kardeşlerle aranızda sorunlar varsa bunları yavaş yavaş geride bırakacaksınız. Birlikte oturup konuşmak sorunlardan kurtulmanıza yardımcı olacak.

25 Mart 2023 tarihinde Mars, Yengeç burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınızla aranızda maddi sorunlar varsa bunları kısa süre içerisinde çözeceksiniz.

Yay Burcu Mart 2023 Para ve Kariyer

3 Mart 2023 tarihinde Merkür, Balık burcuna geçiş yapacak. Maddi açıdan almanız gereken birkaç önem söz konusu. Parayla ilgili konularda tedbirsiz davranmamalı, mümkün olduğunca kendinizden emin bir şekilde adım atmalısınız.

17 Mart 2023 tarihinde Güneş ve Merkür, Balık burcunda kavuşum içerisinde olacak. Kariyer alanında alacak olduğunuz kararlardan memnun olacaksınız. İş yerinizde canınızı sıkan durumları çalışanlarınızla sakin bir şekilde konuşmak isteyeceksiniz. Üstleriniz varsa bunlarla aranızda oluşan durumları da değerlendirmek isteyeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.