Yay Burcu Mart Yorumu

16.997
Yay Burcu Mart Yorumu

23 Mart’ta gerçekleşen Ay tutulması hayatınızda önem arz eden altı aylık bir sürece işaret ediyor. Ay “kadersel” temalı olayları hayatımıza çeken bir yapıdır. Bu sebeple tutulma esnasında mutlak kader denen değişmez bazı yasaları harekete geçirir. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgili sıkıntılı bazı olaylar gündeme gelebilir. Sizi eleştiren, yoran ve gerileten bir çevreniz olduğunu keşfedebilirsiniz. Örneğin, kariyeriniz açısından çok önemli bir projeyle uğraşırken “bu akşam dışarı çıkalım” diyerek motivasyonunuzu çökerten bir arkadaşınızı sonsuza kadar evrenin karardık boşluğuna atabilirsiniz elbette yaşanacak bir dolu kayıp, nankörlük ve can sıkıcı süreçten sonra. Ya da samimi bir dostunuzun bilmediğiniz, karanlık bir yönüyle tanışabilirsiniz.

Bu dönem, ideal ve hedefleriniz açısından çok çalıştığınız bir konuda, başkaları yüzünden gerçekleşecek bir kayıp yaşatabilir. Anlayış, dikkat ve emek göstermek kaydıyla her şeyi muazzam bir şekilde güzelleştirmek sizin ellerinizde. Ay, duygularla ilgili olduğu için bağımlı olduğunuz durumlara işaret eder. Çok sevdiğiniz, sizi yanlışa sürükleyen, dedikodu yapan arkadaşınıza olan bağlılığınız yüzünden görmek istemediğiniz hata ve yanlışlar gözünüze sokulacak. Geçmişte yaptığınız hataları tekrarlamadan yolunuza devam edin. Arkadaş çok, fakat sizden bir tane var!

9-17 Mart arası yeni ay enerjisi, ev, emlak, arsa alım satımıyla alakalı kârlı işlere işaret ediyor. Uzun süredir almayı düşündüğünüz pembe panjurlu evinizi satan alacağınız imkanlar ortaya çıkacak. Uygun koşulda kredi çekebilir, beklemediğiniz bir yerden para kazanabilirsiniz. Ailenizle evinizde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Evinizle ilgili tadilat, dekorasyon ve tamirat işlerini yaptırabilirsiniz.

17-22 Mart arası enerji gerektiren, fiziksel dayanıklılığınızı artıracak sporlar yapabilirsiniz. Bu evrede ani hareket, acelecilik yükseleceğinden sakarhğınız tetiklenip ufak tefek kazalar meydana gelebilir. Aceleci davramşlardan uzak durun. Temkini elden bırakmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.