Yay Burcu Mayıs 2022 Yorumu

2.934
Yay Burcu Mayıs 2022 Yorumu

2 Mayıs 2022 tarihinde Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Çocuklarla daha iyi anlaşacak, onların hayatlarında ki eğlenceleri ortaya çıkarmaya başlayacaksınız. Hobilerinize zaman ayırmak isteyebilir, bu alanlardan daha fazla keyif alabilirsiniz.

3 Mayıs 2022 tarihinde Güneş ve Mars Sekstil açı oluşturacak. Günlük işlerinizi ve evinizin içerisinde yapılması gereken işleri bir an önce halletmek isteyeceksiniz. İş hayatınızla alakalı problemler var ise bunlar üzerine düşünebilir, daha verimli çalışma sistemine odaklanın.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Mayıs 2022 tarihinde Akrep burcunda Ay Tutulması ve Dolunay gerçekleşecek. İş yükünüz giderek artmaya başlayacak ve yarım kalan işleri bitirme kararı alacaksınız. İşinizden mutsuzsanız işten ayrılma kararı alabilirsiniz. Sizin dışınızda gelişen olaylar yüzünden kendinizi baskılanmış hissedebilirsiniz.

30 Mayıs 2022 tarihinde İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Eski sevgilinizle bir araya gelebilir, duygu karışıklığı yüzünden ona tekrar şans vermek isteyebilirsiniz. İlişkinizde geçmişten gelen problemleri konuşacak, bunları sakin bir şekilde çözme kararı alacaksınız.

Yay Burcu Mayıs 2022 Aşk Yorumu

10 Mayıs 2022 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro yapacak. İlişkilerle ilgili daha fazla düşünecek, geçmişte yaşamış olduğunuz olayları sorgulayacaksınız. Partnerinizle bu konular hakkında konuşmak isteyebilirsiniz. Eski sevgilinizle karşılaşabilir, ona şu anki düşünceleriniz, aktarmak isteyebilirsiniz.

25 Mayıs 2022 tarihinde Mars, Koç burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızda yoğun duygular yaşayacaksınız. Birlikte olduğunuz dönemlerdeki kavgalar üzerine tekrar konuşmak isteyeceksiniz. Bu dönem içerisinde alacak olduğunuz kararlar fazla riskli olabilir.

Yay Burcu Mayıs 2022 Aile ve İlişkiler

28 Mayıs 2022 tarihinde Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Yakın çevrenizden yapacak olduğunuz yeni işlere karşı destekler alacaksınız. Yanınızda çalışan kişilerle aranızdaki iletişim problemlerini en aza indirmek için ekstra çaba sarf edebilirsiniz.

1 Mayıs 2022 tarihinde Jüpiter ve Venüs Balık burcunda kavuşacak. Aile içerisinde para ile ilgili bir konular üzerinde uzun uzun konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz. İletişiminize biraz dikkat etmeli, kendinizi ifade ederken karşı taraftaki kişilerin kırılmamasına özen göstermelisiniz.

Yay Burcu Mayıs 2022 Para ve Kariyer

11 Mayıs 2022 tarihinde Jüpiter koç burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda ön plana çıkacak, kendinizi özgürce ifade edebileceksiniz. İşinizle ilgili yeni alanları keşfedebilir, bu ilgi alanlarına yoğunlaşarak farklı projeler ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz. Medya, reklamcılık veya ajansla alakalı işlerde ön plana çıkabilir.

23 Mayıs 2022 tarihinde Merkür Boğa burcunda retro hareketine başlayacak. Yetiştirmeniz gereken işlerde gecikmeler ve yetersizlikler oluşabilir. İşyerinizde yapacak olduğunuz düzenlemeleri tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Sizin için önemli olan dosyaları yedeklemeyi unutmamalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.