Yay Burcu Mayıs Ayı Yorumu

14.893
Yay Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Yay Burcu Mayıs 2016 iş hayatı konusunda şanslı. Yönetici gezegeniniz size cesaret veriyor. Bu cesaretinizle önemli adımlar atıyor, başarıyı büyük ölçüde yakalıyorsunuz. Bu ay başlayacak olan bazı çalışmaların yararını önümüzdeki aylarda da göreceksiniz. Bazı insanların beceriksizliğine isyan ederek işlerin bir kısmını kendiniz halletmek isteyebilirsiniz. Maddi durumunuz eskisinden çok daha iyi durumda. Bu ay yatırım yapabilirsiniz. Yükselişinizi kıskanarak işlerinizi baltalamak isteyenler olabilir. Bu durumun farkındasınız ve gerekli önlemleri alıyorsunuz. Tam bir başarı yakaladıktan sonra önemli yerlere gelerek büyük sorumluluklar almanız muhtemel. Bu sorumluluklar altında ezilmemeye ve konumunuzda başarıyla ilerlemeye gayret edin.

Mayıs 2016 Yay Burcu aşk hayatı iş hayatı ile yakından ilgili. Kendinizi işinize verdiniz ve dengeyi koruyabildiğiniz ölçüde mutlu olacaksınız. Değişken duygularınız ve aşk konusundaki esnekliğiniz sizi sıkıntıya sokabilir. Duygusal yakınlaşmalar konusunda dikkatli olun. Çekiciliğinizin yüksek olacağı bu dönemde size yaklaşanların sayısı bir hayli fazla olacaktır. Entellektüel tutumunuzla karşı cinsi avucunuzun içine almayı başarıyorsunuz. Evli iseniz tüm ilginizi evinize ve eşinize vermeli, huzurunuzu bozabilecek durumlara fırsat vermemelisiniz. Bekarlar için aşk dolu bir ay. Her an her yerde aşk çıkıyor karşınıza. Bu ay içinde hayatınızın aşkını bulabilir, yaşantınızda değişiklikler yapabilirsiniz.

Yay Burcu sağlık konusunda biraz stresli. Hastalık hastası olmamak için rahatlamalısınız. Mümkün olduğu kadar ilaç almamaya bakın. Süregelen rahatsızlığı olan yaylar sağlığının gidişatı hakkında iyi haberlerle mutlu oluyor. Bu dönemde beslenmeniz çok önemli. Yağlı yiyeceklerden uzak durun, diyet listesine uymaya çalışın. Stresten uzak durarak kendinize güzel hobiler edinebilirsiniz. Tavsiyeleri uyguladığınızda daha sağlıklı ve keyifli olacaksınız.

Yay Burçları Mayıs ayı eğitim hayatını askıya almış durumda. Yaşamınızdaki diğer oluşumlar sizi eğitimden bir süre uzaklaştırıyor.

Yay Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Yay Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı Yorumu

Yay Burcu Mayıs 2016 aşk hayatında oldukça duygusal. Çekiciliğiniz, iletişiminiz ve etkileşiminiz fazlasıyla iyi. Fikirlerinizi olduğu gibi belirttiğiniz, duygularınızı saklayamadığınız bu ay, aşk hayatınızda bazı konuların açığa çıkmasına sebep olabilir.
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.