Kadınlar Duysun

Yay Burcu Nisan 2020 Yorumu

25.03.2020
7.849

Yay burcu olanlar ve yükselen burcu Yay olanlar kariyeriniz ve günlük işleriniz ön plana çıkabilir.

Yay Burcu Nisan 2020 Yorumu

İş hayatınızda sizin başarısız olmanızı isteyen bir kişinin farkındalığına varabilirsiniz. Akıllıca davranışlarınız sayesinde bu kişinin üstesinden gelebileceksiniz. 11 Nisan tarihinde Merkür Koç burcuna geçiş yapacak ve gerildiğinizi hissettiğiniz yerlerden kendinizi uzak tutmak isteyebilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler bu ay güzel bir gelişme haberi alabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Nisan tarihinde Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek kariyerinizde yükselişe geçme fırsatı yakalayacaksınız. Bu süreç her ne kadar sizi yorsa da karşılığını güzel bir şekilde alacaksınız.

23 Nisan tarihinde Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve hayat standartlarınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu yüzden ailenizden veya yakın arkadaşlarınızdan destek almak isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Nisan 2020 Aşk Yorumu

Yay burcu olanlar ve yükselen burcu Yay olanlar 3 Nisan tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve aşk hayatınızda yeni başlangıçlar olabilir. Bu yeni başlangıçların içerisinde kısa süreli bir ayrılık da olabilir. Sizin veya partnerinizin işi yüzünden zorunlu bir ayrılık yaşayabilirsiniz. İlişkisi olmayan Yay burçları Nisan ayında aşktan yana şanslı olacaksınız. Platonik olarak yaşadığınız aşkın aslında karşılıklı olduğunu anlayabilirsiniz ve kendinizi ani bir şekilde ilişki içerisinde bulabilirsiniz.

Yay Burcu Nisan 2020 Aile ve İlişkiler

Yay burcu olanlar ve yükselen burcu Yay olanlar 25 Nisan tarihinde Plüton Oğlak burcunda geri hareketine başlayacak ve aile içi ilişkilerinizi olumlu açıdan etkileyecek. Haksızlığa uğradığınız bir konu varsa bu konun gerçekte nasıl olduğu ortaya çıkacak ve ailenizin desteğini alacaksınız. Arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçirmek isteyeceğiniz bir dönem olabilir. Özellikle yardımına ihtiyaç duyduğunuz arkadaşınızın çıkarcı davrandığını fark edebilirsiniz. Bu yüzden o kişiyle iletişiminizi koparmak isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Nisan 2020 Sağlık ve Kariyer

Yay burcu olanlar ve yükselen burcu Yay olanlar dış görünüşünüz de değişiklik yapmak istiyorsanız özellikle bu estetik gibi bir değişimse bunu için doğru bir zamanda değilsiniz. Beslenmenize dikkat etmeli size iyi gelmeyen gıdaları tüketmemeye özen göstermelisiniz. 27 Nisan tarihinde Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak ve iletişim konularınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Çalışma ortamınızda ki kişiler bu dönemde biraz sinirinizi bozabilir ama siz sert tepkiler vermemeye dikkat edin.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et