Kadınlar Duysun

Yay Burcu Ocak 2019 Yorumu

25.12.2018
7.403

Duygularını en dipte ve tutkulu şekilde yaşıyorsun. Her ne olursa birlikteliğine zaman ayırıyorsun. Bu açıdan problem oluşmuyor ancak gelecekle ilgili sorumluluklardan kaçıyorsun. Bazı şeyler için…

Yay Burcu Ocak 2019 Yorumu

YAY Burcu Ocak 2019’da beklentilerin değişiyor. Genel olarak hayatının her alanında şanslısın. Beklentilerinde aşırıya kaçmazsan hayal kırıklığı yaşamazsın. Karşına sürekli bir sorumluluk çıkacak. Almak istediklerini alarak yola devam etmelisin. Hayalini kurduğun şeyleri elde etmek istiyorsan seçimlerini iyi yönde belirlemelisin. Kendini hep bir yol ayrımında hissedebilirsin. Bu bir şeylerin artık düzene giremesi gerektiğini işaret ediyor. Yaşamdan oldukça keyif alacağın bu ay doğru hamleler yapman son derece önemli sevgili Oğlak burcu.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

6 Ocak 2019 Parçalı Güneş Tutulması etkisi ile para alanında canlanma yaşanıyor. Çalışıyorsan ortaya çıkan farklı durumlara ayak uydurman gerekecek. Mücadelen kadar kazanacaksın. 21 Ocak 2019 Tam Ay Tutulması etkisiyle özel hayatında kararsızlığına yenik düşüyorsun. Bir süre daha beklemek isteyecek bu sebeple riske gireceksin.

Yay Burcu Ocak 2019 Aşk Yorumu

Yay Burcu aşk hayatı Ocak 2019’da tarihinde denge kurmaya çalışıyorsun. Duygularını en dipte ve tutkulu şekilde yaşıyorsun. Her ne olursa birlikteliğine zaman ayırıyorsun. Bu açıdan problem oluşmuyor ancak gelecekle ilgili sorumluluklardan kaçıyorsun. Bazı şeyler için erken olduğunu düşüneceksin. Ertelediğin noktada boşluklar oluşabilir. Partnerinin sabırsızlığı senin kararsızlığınla bir araya geldiğinde kopmalar yaşanabilir. Bekar Yay Burcu aşk hayatı Ocak 2019’da renkli ve heyecanlı yapısıyla dikkat çekiyor. Ayın konuşulan ismi sen oluyorsun.

Yay Burcu Ocak 2019 Aile ve İlişkiler

Ocak 2019’de Yay Burcu aile ve ilişkilerinde eglenceli zamanlar geçiriyorsun. Yaşamın koşuşturmacası içinde gülmeyi ihmal etmiyorsun. Arkadaş çevrende olup bitenlerden haberdarsın. İlişkilerinde cömert davranışların ve fedakarlığın ile dikkat çekiyorsun. Konu ailen olduğunda kendini hemen ortaya atacaksın. Geçmişte kalan kırgınlıklara takılmıyorsun. Kardeş veya kuzeninin bir konuda senden destek istemesi olası görünüyor. Birlikte ufak çaplı bir işe gireşebilirsiniz.

Yay Burcu Ocak 2019 Sağlık

Yay Burcu Ocak 2019’da sağlığınla ilgili sıkıntı yaşamıyorsun. Ufak tefek kazaları ve rahatsızlıkları büyütmeyeceksin. Süregelen sağlık problemlerinde iyileşme gözleniyor. Ruhsal ve psikolojik anlamda en üst seviyelerdesin ve kendini bu yönde her geçen gün daha güçlü hissedeceksin. Kendini kötü hissettiğin zamanlar yok değil. O gibi zamanlarda hobilerine yönelerek rahatlayabilirsin.

- Sponsor Bağlantılar -
loading...