Yay Burcu Ocak 2021 Yorumu

3.628
Yay Burcu Ocak 2021 Yorumu

8 Ocak 2021 tarihinde Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. Kişisel olarak kendinizi geliştirmek için yeni etkinliklere gidebilir veya yeni dersler almak isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla yapmış olduğunuz işler hakkında fikir alışverişi içerisinde bulunacaksınız.

11 Ocak 2021 tarihinde Mars ve Satürn kare açı içerisinde olacaklar. Daha önceden toplantı yaptığınız bir proje varsa bunun hakkında bazı aksaklıklar karşınıza çıkabilir. Bu yüzden işlerinizi iki kere kontrol etmeye çalışmalısınız.

Yeni Ay ve Dolunay Ocak Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Ocak 2021 saat 07:59 Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşecek, paraya olan bakış açınız değişecek. Bu ay yeni bir iş bulmak için çabalayacaksınız. Başkalarının size karşı göstermiş olduğu değeri sorgulayabilirsiniz. Kendinizin farkına varacaksınız ve güzel bir dönüşüm içerisine gireceksiniz.

28 Ocak saat 22:15 Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek, yurtdışı ile bağlantılı işleriniz varsa bunlar gündeminizde olacak.Planlamadığınız bir aksilik karşınıza çıkabilir. Bunu düzeltmek için çevrenizdeki insanlarla iletişim içerisinde olacaksınız.

Yay Burcu Ocak 2021 Aşk Yorumu

13 Ocak 2021 tarihinde Jüpiter ve Uranüs kare açı içerisinde olacak. Yaşadığınız sorunlardan yola çıkarak fevri hareket etmek istemeyeceksiniz. Biraz daha oturup kendi içinize düşünmeye ihtiyacınız olacak. Farklı konularda kendinizi geliştirmeye çalışacaksınız ve partnerinizden de aynı şekilde olmasını isteyeceksiniz.

İlişkisi olmayan Yay burçları ise Ocak ayının ortasına doğru yeni bir ilişkiye başlayabilir ve hayatınıza farklı bir heyecan getirebilirsiniz. Karşınızdaki insanı tanıyabilmek için elinize güzel bir fırsat geçecektir.

Yay Burcu Ocak 2021 Aile ve İlişkiler

30 Ocak 2021 tarihinde Merkür Kova burcunda retro hareketine başlayacak. Kardeşleriniz varsa onlarla iletişiminiz sıkılaşacak. Uzun zamandan beri görmediğiniz akrabalarınızla daha sıkı bir iletişim içine girebilirsiniz.

8 Ocak 2021 tarihinde Venüs gezegeni Oğlak burcuna geçiş yapacak ve bu sayede ailenizle birlikte keyif aldığınız etkinlikler yapmaya çalışacaksınız. Anne veya babanız sizinle özel bir sırrını paylaşmak isteyebilir ve bu konuda sizinden destek görmek isteyebilir.

Yay Burcu Ocak 2021 Sağlık ve Kariyer

7 Ocak 2021 tarihinde Mars Boğa burcuna geçiş yapacak işiniz ile ilgili konularda daha fazla çalışmamız gerektiğini anlayacaksınız. İş arkadaşlarınız varsa onlarla aranızda küçük bir sorun çıkabilir.

19 Ocak 2021 tarihinde Mars ve Uranüs birleşecek. Sağlığınız ile ilgili konulara daha fazla dikkat etmelisiniz. Beklemediğiniz bir zamanda sağlık problemi ile karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızın yoğunluğu giderek artacak bu yüzden kendinizi dinlendirmek de zorluk yaşayacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.