Kadınlar Duysun

Yay Burcu Ocak 2022 Burç Yorumu

23.12.2021
3.426
Yay Burcu Ocak 2022 Burç Yorumu

2 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Kova burcuna geçiş yapacak. Yakın çevrenizle yapacak olduğunuz işlerde bazı sorunlar karşınıza çıkabilir. Fikir alışverişlerinde bulunmak isteseniz de riskli gördüğünüz yatırımlarda kendi başınıza hareket etmek isteyebilirsiniz.

24 Ocak 2022 tarihinde Mars, Oğlak burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızdaki sorumluluklarınıza ara vermek isteyebilir, zamanınızı ailenize ayırmak isteyebilirsiniz. Harcamalarınızdan dolayı kendinizi sıkışmış hissettiğiniz bir anda anne veya babanızdan güzel bir destek göreceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Ocak 2022 tarihinde Oğlak Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Eski işleriniz gündeminize gelebilir. Güzel bir iş teklifi alabilir ve birikiminizi canlandırabilirsiniz. İkili ilişkilerde değer görmediğinizi fark edecek, yeni kararlar almak isteyeceksiniz.

18 Ocak 2022 Yengeç Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Günlük işlerinizin rutini yüzünden kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. İşlerinizi kolaylaştırmaya yardımcı olacak olan pratik çözümler sayesinde kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz.

Yay Burcu Ocak 2022 Aşk Yorumu

29 Ocak 2022 tarihinde Venüs, Oğlak’ta düzeliyor. Kendinizi yalnız hissedebilir ve güven problemi yaşayabilirsiniz. Bu yüzden sevgilinizle veya eşinizle uzun uzun zaman geçirerek onun yanında kendinizi güvende hissedeceksiniz.

23 Ocak 2022 tarihinde Venüs, Uranüs’le üçgen açı oluşturacak. Partnerinizle aranızda parayla ilgili durumlar sorun oluşturabilir. Bu yüzden gelir gider dengesinin hesabını tutmalı, yapılan harcamalara karışmamalısınız.

Yay Burcu Ocak 2022 Aile ve İlişkiler

12 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Uranüs’le kare açı oluşturacak. Aile içerisindeki iletişiminize dikkat etmeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir. Düşüncelerinizin çok sık değişmesinden dolayı anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Tanıdık insanlarla iş yapma konusunda kararsız olacaksınız.

14 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Kova’da geri gidiyor. Uzun zamandan beri kardeşlerinizle ilgilenmeniz gerektiğinin farkındasınız, fakat bir türlü fırsat bulamamış olabilirsiniz. Bu dönem içerisinde onların sorunlarıyla ilgilenecek ve gerekirse maddi açıdan yardım yapmak isteyeceksiniz.

Yay Burcu Ocak 2022 Para ve Kariyer

18 Ocak 2022 tarihinde Uranüs düzeliyor. Krediler ve borçlarla ilgili yapılandırmalar yapmanız gerekebilir. Özellikle gecikmiş olan borçlar varsa bunlarla ilgili problemlerle karşılaşabilirsiniz. Size yakın olan birinden maddi anlamda destek isteyeceksiniz.

26 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Oğlak’ta geri gidiyor. Para ile ilgili biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Ödemelerinizi aksatmamaya çalışmalısınız. Yatırım yapmayı planladığınız alanlara ne derece güvenip güvenmediğinizden emin olmalısınız


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.